Nový Spark
venku od 3. ledna
Hardcorový Mikuláš 5. 12. v Roxy

Hardcorový Mikuláš 5. 12. v Roxy

MADBALL (USA) DEEZ NUTS (AUS) YOUR DEMISE (UK) NASTY (BEL) 5.12.2013 Roxy

Ve čtvrtek 5. prosince se po Praze budou prohánět čerti, ale pekle se nejvíc bude podobat klub Roxy, který díky Conspiracy Concerts rozehřmí jedna z legend newyorského (a tedy celosvětového) hardcoru – MADBALL. Kapela, která dostala název podle přezdívky frontmana Freddyho Criciena, vznikla v roce 1988 jako „béčkový“ projekt Cricienova nevlastního bratra Rogera Mireta z věhlasných AGNOSTIC FRONT. MADBALL se postupně transformovali v regulérní (a časem se ukázalo, že i zásadní) kapelu, pod jejímž jménem vyšlo už sedm studiových alb a tři EP. Českou republiku už Freddy Cricien a spol. (v tomto případě znamená spol. celkem šestnáct členů, kteří se během pětadvacetileté činnosti ve skupině prostřídali) navštívili nesčetněkrát, naposledy jste je mohli zastihnout v srpnu na festivalu Brutal Assault.

Doprovod v Roxy jim budou dělat neméně zvučná (ač ne tak protřelá) jména. Od protinožců přiskáčou DEEZ NUTS vedení JJ Petersem, dnes už bývalým bubeníkem I KILLED THE PROM QUEEN. Zřejmě už opravdu poslední koncert v Česku (od oficiálního oznámení své demise už u nás vystoupili dvakrát) odehrají britští YOUR DEMISE, otevírat večer pak budou Belgičané NASTY.

Stejný line-up se představí také o dva dny později, tedy v sobotu 7. prosince v ostravském Barráku!

Vstupenky na vystoupení v Praze ZDE

Vstupenky na vystoupení v Ostravě ZDE

Veteráni MADBALL jsou zosobněním ryzího NYHC, ovšem na festivalu Brutal Assault opakovaně dokazují, že dokážou rozhýbat i metalověji laděné publikum. V klubovém prostředí bude zážitek o to intenzivnější, zvlášť, když jim s hladovým publikem pomohou hosté - Britové YOUR DEMISE, Australané DEEZ NUTS a Belgičané NASTY. Takže kdo by čekal na Mikuláše? Přijďte si pro plnotučnou hardcorovou nadílku 5. prosince do pražského Roxy, eventuelně později do Ostravy či do Bratislavy...

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
22.01. PERSISTENCE TOUR
26.01. SABATON, APOCALYPTICA, AMARANTHE
27.01. THE HU
28.01. DARKEST HOUR, FALLUJAH, BLOODLET, UNE MISERE, LOWEST CREATURE
30.01. URIAH HEEP
31.01. URIAH HEEP
01.02. URIAH HEEP
01.02. IMMINENCE
01.02. DISILUSSION, VOTCHI
02.02. EQUILIBRIUM, LORD OF THE LOST, NAILED TO OBSCURITY
A co FAKKER!?