Nový Spark
venku od 1. července
HELLBUTCHER ve službách rohatého boha sdílejí ukázku debutového alba

HELLBUTCHER ve službách rohatého boha sdílejí ukázku debutového alba

HELLBUTCHER, nový projekt Pera „Hellbutcher“ Gustavssona z neaktivních NIFELHEIM, prezentují krátce před vydáním eponymního debutu druhou ukázku v podobě singlu „Hordes of the Horned God“. Tou první byla klipovka „The Sword of Wrath“, přičemž vydání alba, naplánované na 31. května už je za rohem.

„Uvědomil jsem si, že musím založit vlastní kapelu, abych udržel ducha pravého metalu. Byl jsem plný inspirace!“ říká Hellbutcher. Spolu s ním novou divokou sebranku tvoří spoluhráč s NIFELHEIM Devastator (bicí), kytarista Dan „Necrophiliac“ Andersson (MORDANT) a baskytarista přezdívaný Eld. Album si nahráli a produkovali svépomocí a Hellbutcher je přesvědčený, že udělá čest odkazu kapely, která ho na metalové scéně zapsala.

„Věřím, že tahle kapela má potenciál NIFELHEIM předčit. Za rok a něco jsme udělali víc než s NIFELHEIM za poslední dekádu. Klíčový rozdíl je v tom, že se stávajícími spoluhráči sdílíme společný cíl. Jsem plný inspirace, plánuju dál skládat, nahrávat a hrát v úplně jiném tempu než dosud,“ hlásí sebevědomě Hellbutcher.

Album seženeš na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace