Nový Spark
venku od 1. července
HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES – Upírskou historii dokumentuje nový film

HOLLYWOOD VAMPIRES přidávají své existenci další rozměr. K dosavadním dvěma studiovým nahrávkám a živáku přidají dokumentární film. Alice Cooper, Johnny Depp a Joe Perry v něm přiblíží nejen pozadí svého zrodu, ale představí i hvězdnou společnost, dle které si dali jméno.

Jako Hollywood Vampires se v sedmdesátých letech označovala skupina alkoholových kumpánů Alice Coopera, mezi kterými figurovali například i členové THE BEATLES, bubeník THE WHO Keith Moon nebo písničkář Harry Nilsson. Jejich útočištěm byl zejména proslulý hollywoodský podnik Rainbow Bar and Grill. O mnoho let později, v roce 2015, pak Alice Cooper stejně pojmenoval už čistě hudební all-star, v němž se kromě Deppa a Perryho sešel s kytaristou Tommym Henriksenem.

HOLLYWOOD VAMPIRES na Sparkshopu

Dokument o HOLLYWOOD VAMPIRES dostal název Unleashed Spirits – The Rise of The Hollywood Vampires sice ještě nemá přesné datum vydání, soudě dle zveřejněného traileru se ho ale dočkáme „už brzy“.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
30.08. ILL NINO, EKTOMORF, MIND INCISION
31.08. Metal!!! 2024 MARDUK, KRISUN...
07.09. HEILUNG, ZEAL & ARDOR
08.09. OVERKILL
09.09. VAMPIRES EVERYWHERE!, PSYCHO VILLAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace