Nový Spark
venku od 1. července
Ikoničtí jezdci QUEENSRŸCHE se blíží do Prahy

Ikoničtí jezdci QUEENSRŸCHE se blíží do Prahy

Legendární kapela QUEENSRŸCHE, která je na scéně již téměř čtyři dekády dorazí 20. listopadu do Prahy do Rock Café, kde představí své nové album "The Verdict". Tahle heavymetalová parta za svou kariéru dokázala prodat více než 30 milionů nosičů a stále se drží na vrcholu.

Založení QUEENSRŸCHE se datuje na počátek roku 1981 ve Washingtonu. V průběhu svého působení absolvovali turné s takovými hvězdami jako KISS nebo IRON MAIDEN. Letos v březnu vydali dlouho očekávané v pořadí 15. album "The Verdict". Nahrávka jasně dává najevo, proč QUEENSRŸCHE patří už tři dekády mezi hudební špičku, zároveň je ale jasné, že nijak neustrnuli a sebevědomě kráčejí vpřed!

„Verdict je takovým naším společným prohlášením. Podobně jako bylo album The Warning,“ říká zakládající kytarista Michael Wilton a dodává: „Společně jsme pracovali na každé písni. Spontánnost a kreativita – vyšlo to z nás všech, spolupracovali jsme jako kapela – tak jak by to mělo být.“

Těšit se můžete opět na kombinaci silného a progresivního rocku se stejně evokujícími texty. Jako support vystoupí FIREWIND a DARK SKY CHOIR.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace