Nový Spark
venku od 1. prosince

iron maiden..

Bleskovky pro 23. 6. 2015

Bleskovky pro 23. 6. 2015
Mike Shinoda z LINKIN PARK připomíná projekt FORT MINOR, MEGADETH se chystají na výročí, IRON MAIDEN v srpnu vydají nový singl, Slash chce na jaře nahrát nové album...

IRON MAIDEN v září vydají rovnou nové dvojalbum: „The Book of Souls“

IRON MAIDEN v září vydají rovnou nové dvojalbum: „The Book of Souls“
Zpěvák Bruce Dickinson překonal nepříjemné zdravotní problémy a IRON MAIDEN tak můžou konečně ohlásit vydání nového alba. Vyjde už 4. září! A bude to rovnou dvojalbum - „The Book of Souls“.

Tenhle chlapík tvrdí, že byl na 230 koncertech IRON MAIDEN!

Tenhle chlapík tvrdí, že byl na 230 koncertech IRON MAIDEN!
Jak poznat nejskalnějšího fanouška? Podle velikosti hudební sbírky? Podle počtu koncertů, které navštívil? Pokud bychom se řídili druhým kritériem, tak IRON MAIDEN toho svého srdcaře všech srdcařů mají ve Španělovi Fernandu Lealovi.

Bruce Dickinson se zbavil nádoru!

Bruce Dickinson se zbavil nádoru!
Z tábora IRON MAIDEN přicházejí další dobré zprávy! Zpěvák Bruce Dickinson, který v uplynulých dnech podstoupil léčbu nádoru objeveného na jazyku, se ho už podle lékařů zbavil. Nové album vyjde ještě letos!

Bruci Dickinsonovi se daří líp...

Bruci Dickinsonovi, který se zotavuje z léčby nádorového onemocnění, se daří líp. A kapela tak věří, že se dá za několik měsíců plně do pořádku.

Věděli jste, že IRON MAIDEN měli kdysi klávesáka? Poslechněte si, co dělá dnes...

Dosud byli v médiích jako „bývalí členové IRON MAIDEN“ jmenováni především Paul Di´Anno a Blaze Bayley, v posledních dnech o sobě ale dávají vědět dokonce jejich předchůdci.

Zdravotní potíže Bruce Dickinsona nejspíš pozdrží vydání nového alba IRON MAIDEN

Před pár dny se objevila zpráva, že zpěvák IRON MAIDEN Bruce Dickinson bojuje s nádorovým onemocněním. Bubeník Nicko McBrain uklidnil, že se mu daří lépe, ačkoliv přiznal, že Bruceovy nenadálé zdravotní komplikace patrně pozdrží vydání jejich novinky.

MAIDEN UNITED – tribute projekt Damiana Wilsona z THRESHOLD a Ruuda Jolieho z WITHIN TEMPTATION má třetí pokračování

Pro fandy IRON MAIDEN vyjde 22. května zajímavá lahůdka. Album „Remembrance“ projektu MAIDEN UNITED, za kterým stojí zpěvák Damian Wilson z THRESHOLD a kytarista WITHIN TEMPTATION Ruud Jolie.

Dávná sestava IRON MAIDEN z roku 1977 opět spolu. Chce nahrávat!

Říkají vám něco jména Dennis Willcock, Barry Purkis, Terry Wapram a Tony Moore? No, kdybychom k nim přidali ještě jedno jméno: Steve Harris, asi by měli jasno úplně všichni. Jedná se o jednu z prvních sestav IRON MAIDEN...

Zpěvák IRON MAIDEN Bruce Dickinson bojuje s rakovinou, má za sebou sedm týdnů chemoterapie

Z tábora IRON MAIDEN přišla překvapivá zpráva, která určitě nejednoho fanouška vyděsí. Aniž by o tom příznivci kapely měli nejmenší tušení, zpěvák Bruce Dickinson v uplynulých týdnech prodělal léčbu nádorového onemocnění.

Poslechněte si „taneční“ mix songu „The Trooper“ od IRON MAIDEN

Dnešní doba přeje kreativcům a tak pro vás máme hudební mash up, se kterým přišel rakouský DJ Schmolli. Ve svém mixu smíchal „The Troopera“ od IRON MAIDEN, se smyčci, diskoškou AVICII a špetkou METALLIKY.

Majdenovský Trooper bude k dostání i v plechu

Pivní speciál Trooper, nesoucí jméno IRON MAIDEN, bude k dostání taky v plechovkách!

Bleskovky pro 8. 1. 2015

Na koncertě CATTLE DECAPITATION tekla krev, IRON MAIDEN se spojili s firmou ONKYO a SYSTEM OF A DOWN uvažují o novém materiálu...

Chystají pro nás IRON MAIDEN nové album?

IRON MAIDEN popřáli svým fans šťastné a veselé a nasadili jim pořádného brouka do hlavy! Někteří jsou ale přesvědčeni, že kapela dokončuje nové album a chystá se na turné!

Podívejte se, jak vznikaly reedice starých alb IRON MAIDEN

Nejen pro skalní, ale i pro ty, co by zkrátka chtěli doplnit svou sbírku, v těchto dnech vycházejí vinylové reedice prvních osmi alb IRON MAIDEN.

Poslechněte si „The Trooper“ ve smyčcovém zpracování 2CELLOS

Vzpomínáte si na chorvatské duo 2CELLOS, jehož svéráznou verzi „Thunderstruck“ od AC/DC jsme na webu zveřejnili koncem února? Tahle rockově smýšlející dvojice klasiků s celly teď do svého repertoáru přidala další nezapomenutelný kousek – „The Trooper“!

Eddie má namířeno do německé hokejové DEL

Hokejový veterán Chris Mason bude i v Německu nastupovat s Eddiem na masce! Maskotovi IRON MAIDEN se v brankovišti líbí...

IRON MAIDEN - 8.6.2014, Brno, Velodrom

Vstřebali jste po týdnu brněnský koncert IRON MAIDEN? Podle reportu, který nám zaslal čtenář EdwardTheIron, byl ještě lepší než ten loňský v Praze...

IRON MAIDEN, GHOST na brněnském Velodromu

Železná panna se po loňských koncertech v Praze a Piešťanech poměrně překvapivě do našich končin opětovně vrátila. Přečtěte si, jak to viděl Honza Kozák...

Fotoreport: IRON MAIDEN, 8. 6. v Brně

Hvězdní IRON MAIDEN opět zavítali do naší vlasti a jejich show pro vás vyfotil Radek Šich.
Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace