Nový Spark
venku od 1. října
IRON MAIDEN chtějí na TOPFESTU pivo a ticho

IRON MAIDEN chtějí na TOPFESTU pivo a ticho

Svátek heavy metalu

IRON MAIDEN zahrají už DNES v Piešťanech na Top Festu a bylo potřeba se na příjezd hudební legendy řádně připravit. Tak jako všechny hvězdy hudebního průmyslu si i IRON MAIDEN potrpí na komfort a detaily.

Sedmdesátičlenná výprava

Na Slovensko míří 70 pracovníků. Skupina čítá stage techniky, ale řidiče vysokozdvižných vozíků. Celý team společně postaví gigantické pódium, na němž IRON MAIDEN vystoupí už zítra, 27. června.

Zákulisí

V zákulisí bude mít kapela 12 místností včetně dvou masážních salónků s kvalifikovaným personálem, který musí být přítomen a připraven dvě a půl hodiny před koncertem. V ostatních místnostech si IRON MAIDEN přejí mít čisté koberce, velké pohovky s postranními stolečky. Naopak si zásadně nepřejí neónové lampy, klimatizaci a teplotu v místnosti nižší než 18 stupňů Celsia.

Bezpečnost

V seznamu požadavků britské legendy samozřejmě nechybí požadavky týkající se bezpečnosti. Zajímavá je kupříkladu poznámka, že nikdo ze "sekuriťáků" nesmí mít oblečení, které by připomínalo policejní uniformu. K neotřelým požadavkům bychom bez pochyb zařadili podmínku, aby nejpozději 20 minut před koncertem utichla veškeré živá hudba v areálu a zhasly všechny světelné reklamy viditelné z pódia.

Kapela například jasně vyjmenovala, které tři neperlivé minerálky za žádných okolností nesnese a zároveň také tu, kterou preferuje. Členové skupiny si přejí mít k dispozici prémiové druhy vína, energy drinky, různé značky piva a také 6 plechovek zlatavého moku slovenské provenience

Raketoplánem?

Příjezd kapely na piešťanské letiště zatím zůstává ukryt pod rouškou tajemství. Kapela zamýšlela přiletět svým soukromým letadlem, avšak to organizátoři z bezpečnostních důvodů zamítli.

Vstupenky na koncert IRON MAIDEN pod širým nebem jsou nyní v předprodeji za 30 EUR, přičemž návštěvníkovi se výrazně více vyplatí festivalpas za 45 EUR (na celý třídenní festival). Festivalpas na místě přijde na 60 EUR.

Požadavky IRON MAIDEN:

  • tri kyslíkové masky na pódiu
  • šatnu s vypnutou klimatizací, za to s ledničkami, čistými koberci a bohatým občerstvením
  • profi maséra a dva masážní salonky
  • 200 ručníků
  • "sekuriťáky" bez uniforem
  • vysokorychlostní internet, pevnou linku, kopírku, tiskárnu
  • zabezpečit, že si v průběhu koncertu nikdo nebude stěžovat na přílišnou hlasitost
  • speciální menu pro všechny členy teamu (ve dvou případech se jedná o vegeteriány)

www.topfest.sk

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace