Nový Spark
venku od 1. července
IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

Zamlouvá se vám poslední album IRON MAIDEN „Senjutsu“? Kapele zjevně ano, protože jej hodlá v budoucnu zařadit do koncertního repertoáru celé. Bruce Dickinson to prozradil v rozhovoru s frontmanem FOZZY Chrisem Jerichem.

Album, Brucova knížka i říjnovej Spark se samurajským Eddiem na Sparkshopu

„Není to žádné tajemství, už se o tom nějakou dobu bavíme, že ,Senjutsu‘ do setu zařadíme celé. Je to něco, co nejspíš ocení jen ti nejskalnější fanoušci, zatímco ostatní si takový koncert asi nechají ujít. Nejspíš tedy nepůjde o tak velké koncerty,“ uvedl Bruce Dickinson. Ty, kteří už mají vstupenku na některé z koncertů Legacy of The Beast turné, které má být znovu zahájeno v květnu (se zastávkou 20. června v Praze), však ujistil, že nejde o aktuální plán a na nejbližších koncertech se do setlistu ze „Senjutsu“ dostanou nejspíš jen tři skladby, konkrétně první tři z alba: Senjutsu, Stratego a Writing on the Wall. Zbytek mají tvořit osvědčené klasiky.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace