Nový Spark
venku od 1. prosince
IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

Zamlouvá se vám poslední album IRON MAIDEN „Senjutsu“? Kapele zjevně ano, protože jej hodlá v budoucnu zařadit do koncertního repertoáru celé. Bruce Dickinson to prozradil v rozhovoru s frontmanem FOZZY Chrisem Jerichem.

Album, Brucova knížka i říjnovej Spark se samurajským Eddiem na Sparkshopu

„Není to žádné tajemství, už se o tom nějakou dobu bavíme, že ,Senjutsu‘ do setu zařadíme celé. Je to něco, co nejspíš ocení jen ti nejskalnější fanoušci, zatímco ostatní si takový koncert asi nechají ujít. Nejspíš tedy nepůjde o tak velké koncerty,“ uvedl Bruce Dickinson. Ty, kteří už mají vstupenku na některé z koncertů Legacy of The Beast turné, které má být znovu zahájeno v květnu (se zastávkou 20. června v Praze), však ujistil, že nejde o aktuální plán a na nejbližších koncertech se do setlistu ze „Senjutsu“ dostanou nejspíš jen tři skladby, konkrétně první tři z alba: Senjutsu, Stratego a Writing on the Wall. Zbytek mají tvořit osvědčené klasiky.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace