Nový Spark
venku od 2. května
IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

IRON MAIDEN plánují hrát celé „Senjutsu“

Zamlouvá se vám poslední album IRON MAIDEN „Senjutsu“? Kapele zjevně ano, protože jej hodlá v budoucnu zařadit do koncertního repertoáru celé. Bruce Dickinson to prozradil v rozhovoru s frontmanem FOZZY Chrisem Jerichem.

Album, Brucova knížka i říjnovej Spark se samurajským Eddiem na Sparkshopu

„Není to žádné tajemství, už se o tom nějakou dobu bavíme, že ,Senjutsu‘ do setu zařadíme celé. Je to něco, co nejspíš ocení jen ti nejskalnější fanoušci, zatímco ostatní si takový koncert asi nechají ujít. Nejspíš tedy nepůjde o tak velké koncerty,“ uvedl Bruce Dickinson. Ty, kteří už mají vstupenku na některé z koncertů Legacy of The Beast turné, které má být znovu zahájeno v květnu (se zastávkou 20. června v Praze), však ujistil, že nejde o aktuální plán a na nejbližších koncertech se do setlistu ze „Senjutsu“ dostanou nejspíš jen tři skladby, konkrétně první tři z alba: Senjutsu, Stratego a Writing on the Wall. Zbytek mají tvořit osvědčené klasiky.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace