Nový Spark
venku od 1. července
IRON MAIDEN se vytasili s dalším singlem z nové desky

IRON MAIDEN se vytasili s dalším singlem z nové desky

Před zářijovým releasem dychtivě očekávané albové novinky „Senjutsu“ se hevymetaloví matadoři IRON MAIDEN pochlubili další ukázkou nové tvorby. Skladba nese název „Stratego“.

PŘEDOBJEDNEJTE SI NOVÉ ALBUM IRON MAIDEN HNED TEĎ Ke každé objednávce deluxe boxsetu získáte zdarma sběratelský A2 plakát + 3 archivní sparkovské plakáty IRON MAIDEN.

Úderná a poměrně přímočaře vystavěná pětiminutová skladba patří na novém albu k těm nejkratším. Podepsáni jsou pod ní Janick Gers a Steve Harris. Singl následuje po měsíc staré první ukázce z pera Bruce Dickinsona a Adriana Smithe „The Writing on the Wall“, kterou kapela doprovodila skvostným animovaným videem.

Připomeňme, že nové album vznikalo v Guillame Tell Studios v Paříži ve Francii s dlouholetým producentem kapel Kevinem Shirleym. Steve Harris se podílel jako koproducent. Začarovaného samuraje Eddieho, který zdobí obal nového alba, má na svědomí umělec Mark Wilkinson.

„Senjutsu“, už 17. nahrávku IRON MAIDEN a první od roku 2015, kdy vyšlo „The Book of Souls“, uslyšíme v kompletním provedení už 3. září. Desítka skladeb zaplní plochu 82 minut.

Album bude k dispozici v několika verzích. Všechny si můžete předobjednat v našem Sparkshopu. Prvních sto nejrychlejších navíc získá sběratelský A2 plakát na luxusním papíře zdarma.

Tracklist „Senjutsu“

1.Senjutsu (8:20)
2.Stratego (4:59)
3.The Writing On The Wall (6:13)
4.Lost In A Lost World (9:31)
5.ays Of Future Past (4:03)
6.The Time Machine (7:09)
7.Darkest Hour (7:20)
8.Death Of The Celts (10:20)
9.The Parchment (12:39)
10.Hell On Earth (11:19)

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, THE HU, LORDI
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace