Nový Spark
venku od 1. července
Islandské muzeum vystaví penis Jimiho Hendrixe

Islandské muzeum vystaví penis Jimiho Hendrixe

Islandské falologické muzeum čili muzeum penisů získalo do své sbírky exponát, za kterým do Reykjavíku jistě vyrazí nejeden rockový fanoušek anebo spíš fanynka (většinu návštěvnic prý tvoří ženy). Odlitek penisu Jimiho Hendrixe, který muzeu krátce před svou nedávnou smrtí odkázala někdejší groupie Cynthie „Plaster Caster“ Albritton, proslulá právě odlíváním sádrových modelů penisů, zejména těch muzikantských.

Jimiho peni... trička na Sparkshopu

Genitál Jimiho Hendrixe byl nejen mezi prvními, který se jí v únoru 1968 podařilo odlít, ale také se zařadil mezi ty nejslavnější. „Byl první opravdovou rockovou hvězdou, která mě nechala odlít svýho ptáka. Věděli jsme, že dorazí do města a byli jsme jediná skupina groupies, která se dostala až k němu do pokoje. Bylo to neskutečné. A i když nebyl mým úplně prvním odlitkem – musela jsem si to nacvičit na několika lidech předem, abych byla připravená – rozhodně patří k těm největším,“ přiblížila před časem vznik svého nejslavnějšího exponátu Albritton.

Hendrixův penis by mělo Islandské falologické muzeum slavnostně odhalit začátkem příštího měsíce.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
17.11. ACCEPT
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
18.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
19.11. BENIGHTED, BAEST, COFFIN FEEDER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace