Nový Spark
venku od 3. ledna
JINJER míří s novou deskou do Česka i na Slovensko

JINJER míří s novou deskou do Česka i na Slovensko

Díky své neúnavné práci, nepřetržitému koncertování a kritikou oceňovaným nahrávkám, jsou JINJER bezpochyby jednou z nejzajímavějších kapel současného moderního metalu. O svých live kvalitách nás přesvědčí už za pár dní na koncertech v české (19.9.) a slovenské (16.9.) metropoli.

Novinku JINJER i starší nahrávky pořídíte v našem Sparkshopu

Především jsou však jasným důkazem, že lze prorazit i z „východu“. I když se sama nabízí fráze „za vším hledej ženu“, protože v jejich čele stojí „anděl s ďáblem v těle“ Tatiana Shmayluk, úspěch nepřichází sám. Kapela na pódiích prakticky tráví veškerý čas, takže je s podivem, že se hudebně dokáže posouvat a vyvíjet, čehož důkazem je i žhavá novinka „Wallflowers“.

Ta dokazuje, že JINJER nejsou náhlý záblesk stavící na své femme fatale, ale že za kapelou stojí talentovaní a kreativní muzikanti. Ti tentokrát vytvořili mnohem vážnější album s dotaženějšími písněmi, čímž jejich progressive groove metal získal temnější podtón a větší hloubku, neb „Wallflowers“ také reflektuje trýznivý stav dnešního světa. Vedle tvrdých pasáží jsou tu zajímavé a nevšedně se zaplétající melodie a mezi tyto těžké groovy a rytmické finesy zasazené chytlavé emotivní zpěvy, které se vám zaryjí do hlavy.

Doprovodem na turné jsou oceňovaní modernisté SPACE OF VARIATIONS z Ukrajiny a výteční prog experimentátoři HYPNO5E z Francie, kteří ale zahrají pouze v Praze.

JINJER, SPACE OF VARIATIONS
16.9. 2021 – Bratislava, Majestic

JINJER, HYPNO5E, SPACE OF VARIATIONS
19.9. 2021 – Praha, Roxy


Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace