Nový Spark
venku od 31. července
Joakim Brodén děkuje českým fans za hlasy

Joakim Brodén děkuje českým fans za hlasy

Zpěvák SABATON Joakim Brodén rozvířil minulý týden lehce stojaté vody české mainstreamové scény, kdy se nominoval do šestice finalistů Českého slavíka, a nakonec se umístil na pátý. Podívejte se na jeho poděkování.

Joakim rovněž smetává veškeré pochybnosti o jeho češství a ve videu mává českým cestovním pasem. Na to, aby se cítil Čechem česky stačí umět „Ještě jedno pivo“ a zlým jazykům je třeba vzkázat, že to byl právě on se SABATON, kdo připomněl českému národu jednoho polozapomenutého hrdinu, Karla Janouška. Slovy francouzského historika Ernesta Renana: „Národ je každodenní plebiscit.“

Je teď jen na vás metalistech, aby příští rok prošťouchnul český rybník ještě razantněji.

Za zprodukováním videa stojí Pragokoncert, který SABATON přiváží do Prahy společně s ACCEPT a to 4. 3. v Tipsport aréně. Níže si přečtěte jejich poděkování českým fanouškům za hlasy v anketě.

Joakim Brodén, kterého tento víkend některá média nazvala „švédským metalovým tankem“, se díky vaší podpoře postaral o čerstvý metalový vítr v anketě Český slavík. Slovíčko „famózní“ ve spojení s jeho umístěním není od věci. V nominaci šesti zpěváků byl jediným, který reprezentoval metalovou muziku a za sebou nechal takové stálice české mainstreamové hudební scény jako Richarda Krajča, Daniela Landu, či Jarka Nohavicu! A to mohl být pro některé pořádný šok. A tak se náš oblíbený zpěvák objevil rozebírán takřka ve všech periodikách, které o něm doposud neměly ani páru. :-)

Joakim si vaší podpory nesmírně cení, již po oznámení nominaci vám vzkazoval „děkuji vám za každý jednotlivý hlas, oslavíme to 4. března v Praze v Tipsport Aréně! Ještě jedno pivo!“ SABATON v neděli do pozdních hodin zkoušel ve své zkušebně ve Falunu, neboť jen za pár dní startuje jejich turné v Rusku. Přesto si Joakim po zkouškách udělal čas natočit vám video poděkování a poprosil nás ať vám ho nasdílíme. A pro ty, kteří nebyli před pár lety na Masters of Rock, či nevědí, tak ve videu naleznete i odpověď, proč může být v soutěži českých zpěváků :-). Jinak video je jako vždy vtipné a pro ty, kteří nerozumí dobře anglicky, tak mají možnost si spustit české titulky v pravém rohu dole.

Ještě jednou díky Metalheads, že jste se semkli a podpořili vašeho zpěváka Joakima Brodéna!

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
25.09. AXEL RUDI PELL
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?