Nový Spark
venku od 29. listopadu
Johnny Depp do Prahy s HOLLYWOD VAMPIRES nepřijede, nahradí jej Tomáš Klus

Johnny Depp do Prahy s HOLLYWOD VAMPIRES nepřijede, nahradí jej Tomáš Klus

Jako blesk z čistého nebe přišla dnes dálnopisem do redakce zpráva, že slavný herec a kytarista Johnny Depp nepřijede na pražský koncert HOLLYWOOD VAMPIRES 13. 6. Jako náhrada za něj byl oznámen třinecký písničkář Tomáš Klus.

Depp se pro společenský server TMZ vyjádřil, že se bohužel musí zúčastnit natáčení šestého dílu Pirátů z Karibiku, ke kterému je kontraktuálně zavázán. „Od světa hudby se však nevzdálím, ba naopak. Jako jeden z poradců bude u produkce působit Rolf Kasparek ze kultovní metalové kapely RUNNING WILD,“ řekl Depp.

Šestý díl se totiž kvůli sníženému rozpočtu neustále se prodlužující série z pirátského prostředí, bude natáčet na severoněmecké Rujáně a ponese podtitul „Under Jolly Roger“, přesně podle průlomového alba pirátů z Hamburku.Velkým překvapením je angažmá českého hráče na kytaru Tomáše Kluse. Stránka třineckého barda na anglické wikipedii hovoří, že kromě folku a popu hraje i rock, a to je prý částečně důvodem jeho nasazení po boku slavných hudebníků v HOLLYWOOD VAMPIRES. Rovněž fakt, že vydavatel jeho prvního alba „Cesta do záhu(d)by“ byl hudební moloch Sony BMG přispěla k tomu, aby si jej Joe Perry a Alice Cooper přizvali do svých řad.

„Prima písničky pro fajn lidičky si rád zahraju s kýmkoli na světě, třeba i s cizinci,“ vyjádřil se Klus s tím, že celý koncert bude naživo streamovat na svém Facebookovém profilu. Jako hlavní mediální partner akce je nyní Rádio Blaník.

Jak asi budou písničky páně Coopera, Perryho a Deppa znít s Tomášem?

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
21.03. THE PICTUREBOOKS
22.03. LORDI
02.05. VISIONS OF ATLANTIS, EDENBRIDGE, SCARLET AURA, LEECHER
09.05. MACHINE HEAD
05.06. METALFEST OPEN AIR
16.06. SYSTEM OF A DOWN, EGO KILL TALENT
A co FAKKER!?