Nový Spark
venku od 2. října
JUDAS PRIEST bez Roba Halforda

JUDAS PRIEST bez Roba Halforda

Hudba a kariéra JUDAS PRIEST jsou neodmyslitelně spjaty s Bohem metalu, Robem Halfordem. Jak se ale stává i těm největším kapelám, občas se cesty jednotlivých účastníků rozejdou. I v kariéře JP se najde období, kdy za mikrofonem vládl někdo jiný. I éru Rippera Owense rozebírá náš JUDAS PRIEST speciál.

Předobjednat si JUDAS PRIEST speciál nyní

Éra s Timem „Ripperem“ Owensem má svoje zastánce, i pochybovače až odpůrce. Alba „Jugulator“ a „Demolition“ jsou v kontextu uvedeného i dle prodejů dodnes určitými popelkami v diskografii JUDAS PRIEST. Vlastně u druhého jmenovaného by se dalo hovořit dokonce o pěkném komerčním průšvihu. Ovšem basák Ian Hill s tímto zásadně nesouhlasí: „Z mého pohledu se jedná o dvě skvělá alba,“ brání jako správný srdcař nahrávky z Ripperovy éry.

Více o Ripperově angažmá se dozvíte ve speciálu.

JUDAS PRIEST speciál objednávejte na našem Sparkshopu v černě řízné verzi Judas, nebo žlutočervené variantě Priest. Každá obálka má svoje dva unikátní plakáty! Speciál vychází na stánky 7. července, avšak předobjednávky budeme rozesílat ještě před tímto datem.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace