Nový Spark
venku od 1. června
JUDAS PRIEST speciál i s exkluzivním live reportem z roku 1981

JUDAS PRIEST speciál i s exkluzivním live reportem z roku 1981

Definitivní průvodce kariérou jedné z největších heavymetalových kapel historie oficiálně vychází začátkem července. Už nyní si ovšem můžete zajistit svůj výtisk a získat ho dříve, než bude na stáncích.

Získej JUDAS PRIEST speciál ZDE

Speciální vydání Sparku s JUDAS PRIEST obsahuje kromě uceleného příběhu, kompletních recenzí a unikátních interview, také autentickou reportáž od českého fanouška, který se zúčastnil jejich show v roce 1981. Na koncert ve Stuttgartu v rámci turné World Wide Blitz – Tour se tak můžete se speciálem vypravit zpětně i vy.

„V rámci úspor jsem třicet km z naší prdele do předměstí Stuttgartu absolvoval stopem. Odvézt mě neměl z časových důvodů kdo, a solit pět marek za vlak ani omylem! Jeden byl rád, že schrastil z kapesného dvacku na lupen. Nevylučuji, že jsem od našich dokonce vybral nějaký fóršus… S blízkostí haly výskyt nájezdníků v opraných džínách, vojenských bundách (u německých mániček hit té doby) a křivácích úměrně houstl a k tomu i počet rozbitých lahví od vína, piva, šnapsu. Kravál, bordel, pivní mrtvoly vůkol…“

JUDAS PRIEST speciál objednávejte na našem Sparkshopu v černě řízné verzi Judas, nebo žlutočervené variantě Priest. Každá obálka má svoje dva unikátní plakáty! Speciál vychází na stánky 7. července, avšak předobjednávky budeme rozesílat ještě před tímto datem.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace