Nový Spark
venku od 1. července
K.K. Downing víří emoce v JUDAS PRIEST speciálu

K.K. Downing víří emoce v JUDAS PRIEST speciálu

Definitivní průvodce kariérou jedné z největších heavymetalových kapel historie oficiálně vychází začátkem července. Už nyní si ovšem můžete zajistit svůj výtisk a získat ho dříve, než bude na stáncích.

Předobjednat si JUDAS PRIEST speciál NYNÍ!

Ačkoliv ikonický kytarista již více než deset let není členem kapely, jeho umělecký duch v JUDAS PRIEST setrvává skrze skladby, kterým pomohl vdechnout jejich unikátní a neocenitelný nádech. Svou roli vidí K.K. Downing jasně. „Myslím, že bychom se mohli dlouho dohadovat, kdo se kde viděl, ale podle mě jsem byl skutečně druhým nejdůležitějším mužem v JUDAS PRIEST. Mohlo by se zdát, že jím byl spíš Glenn, protože se rád vídával na screenech nad stagí při svých sólech, stejně jako Rob coby frontman. Ale jak jsem říkal, JUDAS byli hlavně o poctivé práci a já jsem nikdy nic neošidil. Ani při živém hraní, ani ve skladatelském procesu,“ prohlásil rozhodně K.K. Více v jeho otevřeném rozhovoru.

JUDAS PRIEST speciál objednávejte na našem Sparkshopu v černě řízné verzi Judas, nebo žlutočervené variantě Priest. Každá obálka má svoje dva unikátní plakáty! Speciál vychází na stánky 7. července, avšak předobjednávky budeme rozesílat ještě před tímto datem.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
22.10. MISTER MISERY
23.10. MONSTER MAGNET
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
27.10. HEALTH, GOST, ZETRA
27.10. EMMINENCE, AVIANA, ALLT
31.10. SEPTICFLESH, EQUILIBRIUM, SCAR OF THE SUN, OCEANS
01.11. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, WOLFHEART, HIRAES
02.11. GUANO APES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace