Nový Spark
venku od 1. července
KAFEST č. 3: Thrashový uragán v Modré Vopici

KAFEST č. 3: Thrashový uragán v Modré Vopici

Po dvou úspěšných ročnících se letos potřetí hlásí o slovo zářijový Kafest, tedy přehlídka toho nejlepšího, co československá thrashmetalová scéna nabízí. Vzhledem k tomu, že v této době nejde příliš dopředu plánovat, odpadli z původně oznámené sestavy němečtí Assassin, kteří měli plnit roli headlinerů.

Trochu zamrzelo, že to nakonec nedopadlo, ale československý underground často převálcuje hlavní zahraniční hvězdu. A letošní sezona je opět nabitá ohromnou thrashmetalovou energií.

Když odečteme United Corpses, kteří vlastně pořád teprve začínají a mají tudíž vše teprve před sebou, tak další pohled do lineupu nabízí hned devět headlinerů - Götterdämmerung, Exorcizphobia, Laid To Waste, Lahar, Nahum, Bajonet, Kaar a slovenská paráda v podobě Majster Kat a Radiation.

V Modré Vopici se budou kapely střídat na venkovním i vnitřním pódiu. Jako první vystoupí v 15 hodin United Corpses, celý program před půlnocí uzavřou domácí Kaar. Jelikož se střídání kapel ukončí ve 22 hodin, kdy už není možné hrát na venkovním pódiu, a následně uvnitř poté vystoupí jen dvě, je zaručený konec kolem půlnoci.


Chybět nebude rozšířená nabídka občerstvení, venkovní pípa, tématická výzdoba klubu a také tombola o zajímavé ceny, které dodají zúčastněné kapely i spřízněné duše Kafestu. Samozřejmostí už jsou Kafestová trička s logy aktuálních kapel a novou grafikou.

Od 1. září je nutné nosit na vnitřní klubové akce roušky. Každý má na nařízení vlády svůj názor, ovšem stále jde o nařízení vlády, které musí být respektováno. Na místě bude dostatek dezinfekčních prostředků, ovšem díky tomu, že se budou střídat venkovní a vnitřní pódia a při hraní uvnitř budou otevřena vrata do dvora, je akce brána jako open air. Ostatně s otevřenými vraty do dvora není Modrá Vopice brána jako uzavřený klub.

Počet vstupenek je omezen na 300 kusů. Cena v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Veškeré informace a novinky jsou k dispozici na facebookové události či profilu pořadatele. Nebo na e-mailové adrese coffeegrinder.cz@gmail.com.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace