Nový Spark
venku od 2. ledna
Kapela DEXOR přichází s novým klipem ke skladbě „Starý časy“

Kapela DEXOR přichází s novým klipem ke skladbě „Starý časy“

Kladenská metalová formace vypouští do světa nový klip „Starý časy“. Stejně jako předešlý klip „Život je boj“, si novinku natočil DEXOR ve vlastní režii. O střih a tvorbu klipu se postaral frontman kapely, Tomáš Jančura. Klip byl natočen ve sklepení hospody Racanda na Kladně.

„Každý má svý starý časy ať už zlý nebo dobrý. Je to součást minulosti každého z nás. A každý si někdy přeje svý starý časy vrátit, ať už je to z jakéhokoli důvodu. Něco dohnat, prožít pěkné chvíle znovu nebo naopak něco vrátit, něco smazat. Každý by si měl svý starý časy pamatovat ať už byly jakýkoli. Jsou to chvíle, který nás formovaly a dělají z nás to, co jsme. A jak se zpívá v písni: "Vzpomínám, na časy zlý i dobrý.“, uvádí do stěžejního tématu skladby bubeník, Vít Jančura.


Kapela DEXOR vznikla v roce 2012. Bráchové Tomáš (kytara, zpěv) a Vít (bicí) Jančurovi se hudbě věnují od malička. Po rozpadu předešlé kapely s jasným cílem dál hrát a tvořit vlastní hudbu přizvali k sobě Honzu Vodičku (basa) a Viktora Zavadila (kytara). DEXOR má na kontě debutové album „Život je boj“, ze kterého jsou i „Starý časy“.

No a kdo kluky ovlivnil? „Vyrůstali jsme na kapelách jako Slayer, Megadeth, Debustrol, Ozzy a další. Tyto kapely nás určitě v mnoha směrech ovlivnily, ale myslím že styl jsme si tvořili a stále tvoříme tak jak to cítíme a jak nás baví. Při zakládání jsme nepřemýšleli s bráchou, co budeme hrát za styl. To je tak nějak daný. Prostě jak to cítíme, tak to tam napereme. Našim cílem je  pracovat na sobě a růst hudebně. I proto jsem např. dlouholetým žákem bubeníka z Debustrolu, Her Milera, a brácha Tomáš Jančura navštěvuje hodinu zpěvu u Radka Kurce z kapely Empire.“, upřesňuje bubeník Vít.

V nejbližší době si tuhle kladenskou bandu můžete poslechnout 16.10 v Libochovicích nebo 30.10. v Kladně v klubu Poldofka.

www.DEXOR.cz

http://bandzone.cz/dexor

https://www.facebook.com/dexormetal


Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace