Nový Spark
venku od 1. prosince
Kávičku? Baskytarista MEGADETH David Ellefson v dubnu slavnostně otevře svou první kavárnu!

Kávičku? Baskytarista MEGADETH David Ellefson v dubnu slavnostně otevře svou první kavárnu!

David Ellefson z MEGADETH založil zhruba před rokem svou vlastní značku kávy Ellefson Coffee Co.. Letos během 7. až 9. dubna proběhne v minnesotském Jacksonu slavnostní otevření jeho první kavárny.

„Budou to naše heavy metalové jarní prázdniny v Jacksonu! Těšíme se na jedinečnou sešlost, která bude doplněna o doprovodný program spojený s počátky mé kariéry. Rovněž budou k vidění předměty z mé sbírky pamětihodností od mých přátel z hudebního, filmového a televizního průmyslu,“ hlásí Ellefson.

Kavárna v Jacksonu bude nabízet zákazníkům několik vlastních druhů kávy od značky Ellefson Coffee Co. , rovněž budou k dostání doplňkové předměty jako hrnky, knihy a podobně. Všechen sortiment společnosti je k prodeji také online .Během slavnostního otevření bude k vidění v rámci výzdoby kavárny výstava nazvaná „Museum of Deth“, která obsahuje předměty ze Ellefsonovi osobní sbírky pamětihodností, mezi kterými je například jeho uniforma ze školní, pochodové kapely. Kromě toho sbírka skrývá předměty od MACHINE HEAD, Maxe Cavalery, COAL CHAMBER a dalších umělců.

Slavnostního otevření se kromě Ellefsona zúčastní i komik Don Jamieson. „Dave je výhercem Grammy, metalovou legendou a nyní … Mega Baristou! Když mi o slavnostním otevření pověděl, okamžitě jsem se ho chtěl zúčastnit,“ říká Jamieson.


Kromě slavnostního otevření kavárny Ellefson chystá i paranormální túru na hřbitov v Loon Lake nedaleko Jacksonu. Zúčastní se jí i Jamieson a knižní autor Adrian Lee. Na tamním hřbitově údajně straší duch Mary Jane Terwilligerové, která je domnělou čarodějnicí, jíž byla v roce 1881 setnuta hlava. Její příběh stojí za písní „Mary Jane“ od MEGADETH.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.05. RAMMSTEIN
12.05. RAMMSTEIN
31.05. METALFEST OPEN AIR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace