Nový Spark
venku od 1. července
Kiskeho PLACE VENDOME vydá v únoru novou desku

Kiskeho PLACE VENDOME vydá v únoru novou desku

Deska ponese název „Close to the Sun“ a oficálně vyjde 24. února příštího roku. Na albu očekávejte kromě Michaela Kiskeho za mikrofonem, celou řadu hostů, včetně Kaie Hansena a Guse G.

Kiske společně s producentem a zároveň baskytaristou Dennisem Wardem chtěli udělat album o něco speciálnější, takže kromě „běžných podezřelých“ Dirka Bruinenberga na bicích, Guntera Werna a Uwe Reiternauera na kytarách, se objeví několik těžkých vah na kytarové výpomoci. Seznam zahrnuje Alfreda Kofflera z PINK CREAM 69, Magnuse Karlssona, Michaela Kleina, Guse G, Simone Mularoniho, Kaie Hansena a Mandy Meyera.


„Produkce s mým kámošem Dennisem byla skvělá, jako vždycky. Ale co se mi na tomhle albu líbí ze všeho nejvíc je, kromě nového mikrofonu, který mi Dennis postavil na míru, je ta proměnlivost stylů v jednotlivých písní. Je to pořád AOR album, ale máme tam vpletené progresivní a divočejší elementy. Bylo opět zajímavé sledovat, jak moc se songy proměňují, než se dostanou k finálnímu mixu,“ komentuje novou placku Kiske.

V nadcházejícím roce se Kiske spojí se starými brachy z HELLOWEEN k unikátnímu světovému turné a nové album PLACE VENDOME tak bude jen příslovečná třešnička na dortu (Kirsche auf der Torte) pro německého pěvce.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace