Nový Spark
venku od 31. prosince
KISS navštíví Českou republiku

KISS navštíví Českou republiku

Agentura Live Nation připravila na jaro další bombu. 20. května zavítá do Brna na Výstaviště BVV americká legenda KISS. Předprodej vstupenek bude zahájen již brzy!

KISS, nejprodávanější americká skupina všech dob v každé kategorii v rámci turné navštíví Dánsko, Itálii, Českou republiku, Velkou Británii a již dříve oznámené Rusko, Finsko, Švédsko, Norsko, Německo, Rakousko a Holandsko.

Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer se během července, srpna a září 2016 představili na vyprodaném turné v USA. Vyslyšeli ale také prosby svých evropských fanoušků a poprvé od vyprodané koncertní série z roku 2015 se vrátí do vybraných evropských měst. Již pošesté letos KISS vyprodali svojí tradiční KISS KRUISE. Loď s kapelou i fanoušky plula z Miami na ostrov Cozumel a Kajmanské ostrovy po dobu šesti dnů mezi 4. a 9. listopadem 2016. KISS KRUISE VII se uskuteční i v roce 2017. KISS jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina vydala 44 alb a prodala více než 100 milionů desek po celém světě. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordními koncertními turné po celém světě. Evropské koncerty KISS v roce 2017 byste si proto neměli nechat ujít.

Vstupenky bude možno zakoupit v sítích Ticketpro a Ticketportal. Ceny se budou pohybovat od 990 Kč do 2190 Kč. Předprodej VIP balíčků pro fanklub bude zahájen 30. 11. v 9:00. Oficiální předprodej pak 2. 12. v 9:00. Pro více informací o vstupenkách a VIP balíčkách navštivte KISSONLINE.COM

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
31.10. FAUN
A co FAKKER!?