Nový Spark
venku od 3. ledna
Koncert BON JOVI poběží v divadlech pod širým nebem i kinech po celém světě

Koncert BON JOVI poběží v divadlech pod širým nebem i kinech po celém světě

BON JOVI zahájí speciální koncertní sérii „Encore Drive-In Nights“ 2021. Půjde o stream exkluzivního, nikdy předtím neviděného koncertu, jenž bude mít premiéru 22. května.

Vystoupení BON JOVI naváže na úspěšnou sérii „Encore Drive-In Nights“ 2020, která hostila METALLICU, Blakea Sheltona, Gwen Stefani nebo Kanea Browna a jíž sledovalo téměř milion fanoušků po celé Severní Americe. Show bude vysílána přibližně ve třech stovkách tzv. drive-in a venkovních divadlech po celých Spojených státech, Kanadě a Irsku a dále vybraných kinech po celém světě.

Série „Encore Drive-In Nights“ se v loňském roce stala průkopníkem zábavy v COVID éře, když nabídla představení globálních hvězd vysílaných exkluzivně v jeden večer fanouškům ve venkovních prostorech. S tím, jak se svět začíná pomalu probírat z pandemie, pokračuje projekt „Encore Drive-In Nights“ v poskytování zprostředkovaných koncertů i v post-COVID světě. Tyto show umožní fanouškům, kteří žijí mimo zastávky tour, užít si koncerty svých oblíbenců dosud nepoznaným způsobem.

Lístky na vystoupení BON JOVI jdou do prodeje 29. dubna. Veškeré další informace najdete tady .

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace