Nový Spark
venku od 1. července
Koncert DREAM THEATER ve Finsku byl zrušen těsně před zahájením

Koncert DREAM THEATER ve Finsku byl zrušen těsně před zahájením

Dát dohromady bezpečnou stage prostě není sranda… Kvůli bezpečnostním důvodům se diváci ve finském Oulu jen půl hodiny před první předkapelou museli odebrat do svých domovů.

V pátek 3. února se finští fanoušci amerických progmetalistů těšili na pořádnou dávku energie z hudby, místo toho od společnosti Ticketmaster obdrželi smsku, že koncert je na poslední chvíli zrušen.

K nešťastné události se vyjádřil Toni Peiju, generální ředitel produkční společnosti All Things Live Finland Oy, která byla zodpovědná za organizaci koncertu: „Dodavatelská společnost vyrobila pódium, na němž nebylo bezpečné hrát. Světelné i zvukové vybavení je těžké a jevištní konstrukce by jejich váhu neunesla. Jednalo se čistě o bezpečnostní nařízení.“ Plošina měla odolat hmotnosti celého zařízení DREAM THEATER, ale kontrola na místě odhalila její nedostatečnou nosnost.

Protože kapela má naplánovány další zastávky turné, je nyní nemožné koncert v Oulu přesunout na jiný termín. Proto byly kupujícím peníze za vstupenky vráceny.

DREAM THEATER na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
10.11. ULCERATE, SELBST
13.11. VOLA
13.11. DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP - WHITE LION SONGS
13.11. LUCIFER, THE NIGHT ETERNAL, TANITH
14.11. MASTER BOOT RECORD
14.11. VEIL OF MAYA, SIGNS OF THE SWARM, VARIALS, TO THE GRAVE
14.11. BETH HART
15.11. SLEEP TOKEN, BILMURI
15.11. MASTER BOOT RECORD
16.11. AS I LAY DYING, DECAPITATED, CALIBAN, LEFT TO SUFFER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace