Nový Spark
venku od 1. července
Krypto elita odhalena! A s ní šestá deska WITCH HAMMER

Krypto elita odhalena! A s ní šestá deska WITCH HAMMER

V pátek 28. dubna u Smile Music jablunkovským kovotepcům WITCH HAMMER vyšla nová deska „Absolutno II: Coinspirace“ ( k dostání na CD i digitálně ). Římská dvojka v názvu značí navázání na koncept předchozího alba „AbsolutNo“, který se noří do světa elit, jež přes moc získanou a ovládanou peněžními toky, ovládají svět. A o tom je i nový klip „Krypto elita“, který celou desku otevírá.

Kapela v ději písně diváka vtahuje do prostředí zasvěcovacího rituálu, kdy spolek vyvolených (‚Krypto elita‘) mezi sebe přijímá nového rekruta, jemuž do rukou vkládají moc a prostředky, aby mohl sloužit jejich společnému plánu. A tato ‚Vysoká hra‘ pak skrze ‚Mediální strach‘ úspěšně manipuluje se smýšlením lidí.

V příběhu „Coinspirace“ pak hlavního hrdinu zcela ovládne ‚Investiční rej‘, díky kterému žije způsobem ‚Tady a teď‘ a nepřipouští si důsledky svého jednání. Jeho ‚Přízrak svědomí‘ ho však časem dohání a on navždy opouští svůj ‚Ztracený ráj‘. Takový je svět (nejen) našeho hlavního hrdiny, ve kterém je ‚Pravdou lhát‘ na denním pořádku.

Album v prodeji na Sparkshopu

WITCH HAMMER se na nové desce zas představují jako kvartet. Dvoukytarový zápřah jim na desce po mnoha letech dovolil hudbu vycházející z kořenů tuzemského ‚titanicovského‘ heavy obohatit o nové aranže a kytarové harmonie, z nichž vyplouvají zámořské vlivy blízké např. písním Davea Mustaineho (MEGADETH). Parta z našeho nejvýchodnějšího města ale ctí tradice, takže o svou power údernost, ani lásku k Lemmymu či 80. feeling nepřišla.

Na albu podpořeným čistým, ale řízně šťavnatým zvukem ze studia Bomb Jack od zkušeného Wendela Dreissetla (DYMYTRY) se nachází 40 minut poctivé muziky, které ‚starou hudbu‘ hází do nového odstínu, aniž by WITCH HAMMER ztratili svůj letitý zvuk.

Vizuál alba vytvořil David Havlena, o video se kompletně postaral ostřílený karvinský matador Digaz.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
16.12. TARJA
18.12. TARJA
19.12. TARJA
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
08.02. THE WEARS PRADA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace