Nový Spark
venku od 31. prosince
Které je nejhorší album METALLIKY? Odpovídá Lars Ulrich

Které je nejhorší album METALLIKY? Odpovídá Lars Ulrich

Otázka, kterou Lars Ulrich jistojistě dostává po celou dobu existence METALLIKY, je konečně (alespoň částečně) zodpovězena. Svůj pohled na nejlepší a nejhorší album své kapely vyjevil pro Classic Rock Magazine.

Na otázku nejhoršího alba, které s METALLIKOU spunktoval, odpověděl Lars velmi diplomaticky. „Neudělali jsme špatnou nahrávku! Opravdu se na žádnou z nich nedívám jako na nějakou chybu. Kill 'Em All zní velmi vzdáleně. Spousta mladické energie. Ale s naší minulostí jsem úplně v pohodě,“ tvrdí Lars. Podobně diplomaticky odpověděl i ve věci nejlepšího alba METALLIKY. „Hardwired… To Self-Destruct je deska, s níž mám nejmenší problém také ta, která pro nás zní asi nejvíc reprezentativně.“

Řeč byla také o nejlepších kapelách, které měl slavný bubeník možnost vidět naživo. Prý to jsou MOTÖRHEAD, AC/DC, RAGE AGAINST THE MACHINE, DEEP PURPLE a THIN LIZZY. Oblíbeným zpěvákem je Bon Scott z AC/DC a kytarovým hrdinou Ritchie Blackmore. Hymnou pak „Smoke on the Water“ od DEEP PURPLE. A na závěr tu máme Larsovy nejoblíbenější nahrávky: „Made In Japan“ (DEEP PURPLE), „Lightning To The Nations“ (DIAMOND HEAD), „No Sleep ’Til Hammersmith“ (MOTÖRHEAD), „Definitely Maybe“ (OASIS) a debut RAGE AGAINST THE MACHINE.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?