Nový Spark
venku od 30. dubna
Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Přestože se dlouho zdálo, že James Hetfield má své dávné problémy s alkoholem pod kontrolou, vloni na podzim si musel zopakovat léčení a METALLICA byla kvůli tomu nucena zrušit několik koncertních termínů. Dnes je podle LArse Ulricha situace o mnoho lepší.

Rok starou neveselou epizodu zmínil bubeník v rozhovoru pro So What! „Nebudu kecat. Když se dnes ohlédnu o rok zpátky, vybavím si dny, kdy jsem byl docela pozitivní, jiné dny, kdy jsem byl méně pozitivní i dny, kdy jsem jen seděl a přemýšlel, jak tohle všechno zvládneme. S Kirkem a Robem jsme o tom všem mluvili o hodně důvěrněji, než kdykoli předtím. Zvládnout tyhle sračky není nikdy snadné, ale to je prostě součástí muzikantského života, takže se to musíte naučit zvládat,“ komentuje Lars.

„V manželském slibu zní: „V dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci.“ Přestože spolu v kapele nejsme manželé, po 40 společných letech jsme v tom všem spolu. Máme se rádi, věříme si a bojujeme jeden za druhého. A prostě se s tím vypořádáme.“

„Dnes, o rok později, je na tom James zase dobře a v kapele panuje zdravý duch. Kromě toho se cítíme silní a sebevědomí díky podpoře našich fanoušků a natěšení z toho, co ještě přijde...“ dodává tajuplně Ulrich.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.06. LIVE STREAM EPICA
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace