Nový Spark
venku od 31. prosince
Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Přestože se dlouho zdálo, že James Hetfield má své dávné problémy s alkoholem pod kontrolou, vloni na podzim si musel zopakovat léčení a METALLICA byla kvůli tomu nucena zrušit několik koncertních termínů. Dnes je podle LArse Ulricha situace o mnoho lepší.

Rok starou neveselou epizodu zmínil bubeník v rozhovoru pro So What! „Nebudu kecat. Když se dnes ohlédnu o rok zpátky, vybavím si dny, kdy jsem byl docela pozitivní, jiné dny, kdy jsem byl méně pozitivní i dny, kdy jsem jen seděl a přemýšlel, jak tohle všechno zvládneme. S Kirkem a Robem jsme o tom všem mluvili o hodně důvěrněji, než kdykoli předtím. Zvládnout tyhle sračky není nikdy snadné, ale to je prostě součástí muzikantského života, takže se to musíte naučit zvládat,“ komentuje Lars.

„V manželském slibu zní: „V dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci.“ Přestože spolu v kapele nejsme manželé, po 40 společných letech jsme v tom všem spolu. Máme se rádi, věříme si a bojujeme jeden za druhého. A prostě se s tím vypořádáme.“

„Dnes, o rok později, je na tom James zase dobře a v kapele panuje zdravý duch. Kromě toho se cítíme silní a sebevědomí díky podpoře našich fanoušků a natěšení z toho, co ještě přijde...“ dodává tajuplně Ulrich.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?