Nový Spark
venku od 31. prosince
Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Lars o METALLICE: „Držíme spolu v dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci“

Přestože se dlouho zdálo, že James Hetfield má své dávné problémy s alkoholem pod kontrolou, vloni na podzim si musel zopakovat léčení a METALLICA byla kvůli tomu nucena zrušit několik koncertních termínů. Dnes je podle LArse Ulricha situace o mnoho lepší.

Rok starou neveselou epizodu zmínil bubeník v rozhovoru pro So What! „Nebudu kecat. Když se dnes ohlédnu o rok zpátky, vybavím si dny, kdy jsem byl docela pozitivní, jiné dny, kdy jsem byl méně pozitivní i dny, kdy jsem jen seděl a přemýšlel, jak tohle všechno zvládneme. S Kirkem a Robem jsme o tom všem mluvili o hodně důvěrněji, než kdykoli předtím. Zvládnout tyhle sračky není nikdy snadné, ale to je prostě součástí muzikantského života, takže se to musíte naučit zvládat,“ komentuje Lars.

„V manželském slibu zní: „V dobrých i špatných časech, ve zdraví i v nemoci.“ Přestože spolu v kapele nejsme manželé, po 40 společných letech jsme v tom všem spolu. Máme se rádi, věříme si a bojujeme jeden za druhého. A prostě se s tím vypořádáme.“

„Dnes, o rok později, je na tom James zase dobře a v kapele panuje zdravý duch. Kromě toho se cítíme silní a sebevědomí díky podpoře našich fanoušků a natěšení z toho, co ještě přijde...“ dodává tajuplně Ulrich.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
31.10. FAUN
A co FAKKER!?