Nový Spark
venku od 1. července
Členové METALLICY se baví hraním ve svém bočním projektu

Členové METALLICY se baví hraním ve svém bočním projektu

THE WEDDING BAND, boční projekt kytaristy Kirka Hammetta a basáka Roberta Trujilla z METALLICY, ohlašuje nový koncert 27. května v kalifornském městě Napa. Pro oba muzikanty se jedná hlavně o hraní pro zábavu a odreagování. Co o své kapele, která hraje cover verze rockových klasik, řekli?

V kapele mimo členů METALLICY hrají také Whitfield Crane z UGLY KID JOE, Mark Osegueda z DEATH ANGEL, Jon Theodore z THE MARS VOLTA a QUEENS OF THE STONE AGE a Doc Coyle z BAD WOLVES. Jedná se tedy opravdu o all-star projekt!

METALLICA na Sparkshopu

Vznikl v roce 2019 ze společného jamování oblíbených songů: „Je to takové rekreační hraní, ale přesně to občas muzikanti potřebují. Hrát hudbu, o kterou se ve skutečnosti nemusí příliš starat, a za kterou neneseme příliš velkou zodpovědnost. Pro nás se jedná o zábavu, což já i Rob potřebujeme, protože do našich vystoupení s METALLICOU často vkládáme opravdu hodně energie,“ řekl o svém bočním projekt Kirk Hammett a dodal, že přidat ke kapele se může každý. Dokonce oslovil i ostatní spoluhráče ze své domovské kapely.

Při jednom vystoupení se o kapele vyjádřil i zpěvák Whitfield Crane: „Tahle kapela je vlastně hodně divná. Hráli jsme na jedné svatbě na Havaji, a pak také na surfařské soutěži. Takže nyní se z nás už stala kapela, která je založená hlavně na zábavě. Sranda musí být. Potřebujeme se bavit. Hrajeme rozmanitou škálu cover verzí s rozmanitou bandou muzikantů.“

Naposledy kapela vystoupila po vystoupení METALLICY v prosinci minulého roku v San Franciscu. Ze stejné show pochází amatérské video níže.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
01.10. BATUSHKA, VLTIMAS, GOD DETHRONED
03.10. VOYAGER
09.10. KALANDRA, LILI REFRAIN
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace