Nový Spark
venku od 1. července
Marilyn Manson v jednom ohni. Začal se bránit

Marilyn Manson v jednom ohni. Začal se bránit

Kontroverzní muzikant se dostal na šikmou plochu mimo uměleckou licenci. Nahromaděná obvinění od jeho bývalých přítelkyň doprovodil také vyhazov od vydavatelské firmy, která stojí za jeho nejnovějším albem „We Are Chaos“, bude mít také na krku FBI.

„Samozřejmě, můj život a moje umění vzbuzují už dlouho kontroverze, ale ona nedávná tvrzení o mně jsou hrozným zkreslením reality. Moje intimní vztahy byly vždy naprosto v souladu s podobně smýšlejícími partnery. Bez ohledu na to, jak a proč se nyní ostatní rozhodují zkreslovat minulost, taková je pravda,“ uvedl Marilyn Manson.

Nehledě na jeho nekompromisní obhajobu se rozhodl label Loma Vista Recordings přestat propagovat Mansonovu poslední desku, a vypověděl dohodu o spolupráci budoucí. Kalifornská senátorka Susan Rubio vyzvala generálního prokurátora a vedení FBI, aby obvinění podrobili vlastnímu šetření. Brian Warner vskutku nezažívá dobré časy.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace