Nový Spark
venku od 1. prosince
MEGADETH odtajnili nového koncertního basáka

MEGADETH odtajnili nového koncertního basáka

Dave Mustaine oznámil náhradu za basáka Davida Ellefsona pro blížící se tour s LAMB OF GOD. Bude jím další bývalý drtič tlustých strun MEGADETH James LoMenzo.

LoMenzo, jenž si mimo jiné udělal jméno v BLACK LABEL SOCIETY a WHITE LION, byl členem Megadeth od roku 2006 do roku 2010. Otisk zanechal na dvou studiových nahrávkách: „United Abominations“ (2007) „Endgame“ (2009).

Bohatý merch MEGADETH pořídíte v našem Sparkshopu

„Mám radost, že mohu oznámit záskok v podobě našeho bývalého člena Jamese LoMenza na Metal Tour of the Year. Jsme v plném proudu zkoušení a nemůžeme se dočkat, až začneme plenit Severní Ameriku,“ prohlásil Dave Mustaine.

LoMenzo k tomu dodal: „Jsem nadšený, že se mohu znovu připojit k MEGADETH na nadcházející metalové turné roku. Neexistují lepší fanoušci než fanoušci MEGADETH a už se těším, až znovu hrábnu do strun.“

Zda-li je LoMenzo také oním muzikantem, který přehtál Ellefsonovy basové party na chystanou novou desku „The Sick, the Dying and the Dead“, není dosud jasné.

David Ellefson byl z MEGADETH vyhozen letos v květnu po aféře s explicitně citlivými videonahrávkami, na nichž masturboval.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
12.03. FAUN
12.03. IN EXTREMO
12.03. KING GIZZARD & LIZARD WIZARD
14.03. BLOODYWOOD
14.03. STARSET
15.03. JACOB LEE
15.03. ATILLA, OUR HOLLOW OUR HOME, TRAITORS, GHOST IRIS, STAIN THE CANVAS
16.03. ELECTRIC CALLBOY
18.03. BRUTUS
19.03. AVATAR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace