Nový Spark
venku od 1. dubna
Megaton Fashion Show chystá 11. ročník soutěže o nejlepší hudební design

Megaton Fashion Show chystá 11. ročník soutěže o nejlepší hudební design

Chystá se další ročník jediné české soutěže o nejlepší hudební design. Hlasování veřejnosti a odborné poroty o nejlepší designérku či designera roku znovu vyvrcholí vyhlášením 4. března 2020 v Lucerna Music Baru.

Unikátní koncert s módní přehlídkou bude moderovat Oto Klempíř z J.A.R a Simona Kosprt Veinlichová z Megaton Production. Přihlašování návrhů bude možné od 6. ledna do 7. února pomocí formuláře.


Hlasování bude probíhat stejně jako vloni. Veřejnost na facebookové stránce Megaton Production zvolí vítězné portfolio, které ji nejvíc osloví. Odborná porota zvolí výherce ve třech kategoriích – nejlepší booklet, plakát a merch. Cenu designerů vyberou soutěžící sami mezi sebou. Návrhy mohou posílat nejen kapely, ale i samotní grafici a grafičky.

Na slavnostním večeru zahraje po loňském úspěchu výběr těch nejlepších českých klubových muzikantek a muzikantů. Povede je kapelník Karel Vošta. Nebude chybět ani tradiční veselá módní přehlídka, na které se v rolích modelů představí muzikanti. Akce opět probíhá pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem, jež obdrží veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
16.04. 1914
18.04. IGORR, AUTHOR & PUNISHER, OTTO VON SCHIRACH
20.04. VAN DER GRAAF GENERATOR
25.04. JOE LYNN TURNER
01.05. MAGNUM
02.05. VISIONS OF ATLANTIS, EDENBRIDGE, SCARLET AURA, LEECHER
03.05. RED
05.05. YES
06.05. JOE SATRIANI
07.05. DOOL
A co FAKKER!?