Nový Spark
venku od 2. října
Megaton Fashion Show podvanácté

Megaton Fashion Show podvanácté

Jedenáct let v řadě se mohli fanoušci kvalitní grafiky, módy a hudby těšit na Megaton Fashion Show, tedy událost, která nemá na domácí scéně obdoby. V roce 2020 však pandemie Covid-19 na následující dva roky výrazně utlumila kulturní dění na celém světě. Letos se však soutěž o nejlepší hudební design vrací s novou energií podvanácté. A tentokrát jako součást 5. ročníku oblíbeného veletrhu Festiwall 2022.

V neděli 11. září se tak mohou návštěvníci modřanského areálu kytary.cz v Praze těšit vedle „klasických“ workshopů, seminářů a výstavy také na vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší booklet, plakát a merchandise. Slavnostnímu předávání cen bude v těchto kategoriích předcházet hlasování odborné poroty. O absolutně nejlepším designérovi nebo designérce za roky 2020 a 2021 pak rozhodne i široká veřejnost na facebookové stránce Megaton Fashion Show. Dalšího vítěze nebo vítězku mezi sebou vyberou i samotní soutěžící.

Vyvrcholením akce bude tradiční koncert Megaton Stars Bandu složeného z neobyčejného výběru českých (nejen) klubových muzikantek a muzikantů pod taktovkou kapelníka Karla Vošty z post-hardcorových HELL PASO. Diváky Festiwallu čeká zhruba patnáct světových hitů napříč žánry a ve speciálních aranžích v podání Žofie Dařbujánové (MYDY), Hanky Kosnovské (NIL), Dany Yousifové (MONNA), Michala Skořepy (PAN LYNX), Dana Kurze (KURTIZÁNY Z 25. AVENUE) a mnoha dalších talentovaných umělců.

Více zde!

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace