Nový Spark
venku od 1. června
Melodická šleha uprostřed ringu - nový klip SEBASTIEN!

Melodická šleha uprostřed ringu - nový klip SEBASTIEN!

Metalová melodika v podání české krve opět jiskří. Postarali se o to talentovaní SEBASTIEN . Kapela přichystala své v pořadí třetí album "Act of Creation", které bude mít celosvětovou premiéru už 23. února a to prostřednictvím vydavatelství Pride & Joy music . Na novinku laká zbrusu nový klip, který kvintet natočil k singlu "Winner". V něm se vedle frontmana Georgeho Raina představil také hostující zpěvák Mayo Petranin ze SIGNUM REGIS . Natáčení probíhalo uprostřed boxerského ringu v plzeňském QWERT Boxing clubu . Produkci a výrobu pak kompletně zajistila naše Spark TV pod taktovkou Davida Havleny. A trochu to i bolelo. Mrkněte!

Pro zajímavost - v klipu vystupují opravdoví boxeři a údery, které si navzájem vyměňují, jsou skutečné. "Měli jsme velké štěstí na lidi. Sešla se parta ochotných a vstřícných lidí, kteří šli do natáčení zcela naplno. Chtěl bych tak poděkovat všem z QWERT Boxing clubu za fantastický přístup. S choreografií boxu nám pak pomohl místní trenér Petr Maxmilián, který se postaral o to, aby údery vypadaly na kameře maximálně efektivně. Pro mě jako autora klipu je to ohromně cenná zkušenost, protože natáčet souboj s borcema uprostřed ringu není zas až taková legrace, jak by se mohlo na první pohled zdát," komentuje natáčení režisér a kameraman David Havlena.

(momentka po natáčení klipu, foto David Havlena)

SEBASTIEN klipem "Winner" tak částečně naznačili, co můžou fanoušci od nové placky očekávat. Ta bude obsahovat celkem třináct pecek plus jeden česky zpívaný bonus. Vedle hostujícího zpěváka Maya Petranina se v roli hosta představí také Apollo Papathanasio (SPIRITUAL BEGGARS), Kristýna Dostálová nebo kytarista Djordje Erič (CITRON). Graficky ztvárnil obal Hans Trasid a Dis-Art Design.


Kapela současně potvrdila i svou účast na plzeňském Metalfestu 2018. Ten se koná v termínu od 1. - 3. 6. 2018 tradičně v areálu lochotínského amfitéatru.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?