Nový Spark
venku od 30. října
Metal Blade vstoupil do Síně heavy metalové historie

Metal Blade vstoupil do Síně heavy metalové historie

Hudební vydavatelství Metal Blade oslavilo 35 let od svého založení a u té příležitosti bylo uvedeno do Síně heavy metalové historie. Zakladateli Brianu Slagelovi předal cenu Kerry King.

Již dlouhých 35 let vydává Metal Blade tvrdou muziku a je to jedna ze stálic na poli hudebních vydavatelství. Minulý týden proto Metal Blade vstoupil do Síně heavy metalové historie. Spolu s ním byli uvedeni velikáni jako Ronnie James Dio, Lemmy Kilmister, Ross „The Boss“, Vinny Appice, Randy Rhoads, zakladatel firmy na činely Zildjian, Andy Zildjian či SCORPIONS.

„Jsme absolutně poctěni, že jsme byli uvedeni do této skvělé organizace. Jsem omráčen z těch jmen, které stojí vedle nás a děkuji každému, který nám pomohl na naší cestě. Díky moc,“ komentuje převzetí ceny Brian Slagel, zakladatel a generální ředitel Metal Blade.

Síň heavy metalové historie je organizace sdružující legendy heavy metalu a velké figury hudebního průmyslu, ale také poskytuje pomoc dětem v boji s rakovinou. Za dobu své činnosti pomohla tato nezisková organizace dětem jak ve Spojených státech, ale i na Západním břehu Jordánu, izraelským i palestinským dětem postiženým rakovinou.

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
18.12. LIVESTREAM TRANS SIBERIAN ORCHESTRA
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?