Nový Spark
venku od 2. srpna
Metalcorová ERRA představuje nový singl

Metalcorová ERRA představuje nový singl

Progresivní metalcore ze strun ERRA chystá novou self-titled desku. Světlo světa spatří 19. března a vyjde pod křídly labelu UNFD.

Čerstvě pánové zveřejnili další upoutávku v podobě singlu „Scorpoion Hymn“. Ta obsahuje monumentální riffy i chytlavé melodie, do niž řádí vokalista J.T. Cavey, který na albu chtěl vyzkoušet a prozkoumat nové techniky. *„Ten song obsahuje skoro celé spektrum mého hlasu. Producent Grant McFarland a kytarista Jesse Cash se podíleli na stvoření úžasného refrénu, který vám zůstane v hlavě,“ vysvětluje Cavey.

„Titul odkazuje na bajku Žába a štír, která vypravuje o přírodě a instinktu násilí. Dodala smysl našim agresivním textům a postrčila naše drsné instrumenty,“ dodává spoluhráč Cash.

Oddanost se rozhodně podepsala na cestě ERRA, utvořila unikátní spojení se stále rostoucí základnou fanoušků. A to se pánové ani neopírali o tradiční hudební stereotypy. Na směr určující páté desce kapela konfrontuje depresi, úzkosti a zoufalost. Vedou posluchače skrz éterickou výpravu do Aokigahary, proslulého sebevražedného lesa v Japonsku.

Album ERRA bylo nahráno, zmixováno a zmasterováno nominanty na Grammy Carsonem Slovakem a Grantem McFarlandem.

ERRA tracklist:

1 Snowblood
2 Gungrave
3 Divisionary
4 House of Glass
5 Shadow Autonomous
6 Electric Twilight
7 Scorpion Hymn
8 Lunar Halo
9 Vanish Canvas
10 Eidolon

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace