Nový Spark
venku od 30. října
MetalGate Massacre vol. 5 – poločas základní části

MetalGate Massacre vol. 5 – poločas základní části

Ve čtvrtek 30. 1. 2014 proběhlo v pražském Music City Clubu druhé klání v rámci základní části pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre. O postup do semifinálových bojů se utkala druhá čtveřice soutěžních kapel, sestávající se tentokráte z ethno-hardcore formace Mawataki z Velkého Meziříčí, ostřílených thrasherů Assessor z Prahy a Středních Čech, pelhřimovského metal-crossover uskupení The Revolt a pražské crossover-rockové kapely Self Defence.

Soutěžící kapely přišlo tentokráte podpořit kolem stovky diváků, kteří svým hlasováním rozhodovali o vítězi kola a o postupujících do semifinále. Kromě nich hlasovala též odborná porota ve složení Serpenth (baskytarista Belphegor), Filip Robovski (baskytarista Kryptor), Pepa Tuháček (publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a za laickou metalovou veřejnost Vlado a Milan Rozsíval.

A jak druhé dějství dopadlo? První místo získali The Revolt s celkovým počtem 54 hlasů. Druhá příčka připadla Self Defence s 51 hlasy. Třetí místo obsadili Assessor s 27 hlasy a závěrečnou čtvrtou pozici Mawataki s jedním hlasem. Do semifinálových bojů tedy postupují The Revolt a Self Defence!

Na pořadu je nyní třetí základní kolo, které proběhne ve čtvrtek 13. 2. 2014 opět v Music City Clubu, a přinese s sebou bitvu mezi kapelami DRACO HYPNALIS, SUFFER AGE, FROM DAY TO DAY a BREAK THE RULES.

Začínáme jako obvykle v 20:00. Klub je pro diváky otevřen od 19:00. Vstup jako vždy zdarma!

Přijďte podpořit své favority! Těšíme se na vás!

www.metalgate.cz

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
19.11. Weshley Arms, Glorious Sons
19.11. IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR
20.11. BLACK STAR RIDERS, DIAMOND HEAD
20.11. QUEENSRŸCHE, FIREWIND, DARK SKY CHOIR
21.11. Leprous, Port Noir
22.11. MALOKARPATAN, VIRCOLAC, GOATCRAFT, SACRILEGIA
22.11. MAX & IGGOR CAVALERA
23.11. Winter Masters Of Rock
25.11. SKILLET
26.11. DELAIN, ARKONA
A co FAKKER!?