Nový Spark
venku od 3. června
METALLICA zveřejnila oficiální video svého provedení skladby Eltona Johna

METALLICA zveřejnila oficiální video svého provedení skladby Eltona Johna

METALLICA poctila Eltona Johna a jeho skladatelského partnera Bernieho Taupina 20.března svým vystoupením na slavnostním tribute koncertu ve Washingtonu, D.C. Nyní sdílejí oficiální video, v němž hrají své provedení „Funeral For A Friend/Love Lies Bleeding“ z Johnova slavného alba „Goodbye Yellow Brick Road“ z roku 1973.

Elton a Bernie získali Gershwinovu cenu za svůj přínos populární hudbě. Na jejich počest se konal tribute koncert, na kterém vystoupili známí hudebníci i oba ocenění umělci.

METALLICA na Sparkshopu

Členové METALLIKY se vyjádřili, že pro ně byla hudba Eltona a Bernieho velkou inspirací: „Jsou zodpovědní za některé z nejlepších písní mého dětství,“ řekl kytarista Kirk Hammet.

Před koncertem METALLICA uvedla: „Jsme nesmírně nadšení a hrdí na to, že jsme byli pozváni k vystoupení na velmi speciální akci, která poctí legendární tým skladatelů - Eltona Johna a Bernie Taupina, když jim bude předána Gershwinova cena.“

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace