Nový Spark
venku od 1. srpna
Metalová krasojízda COCOTTE MINUTE pokračuje i na jaře

Metalová krasojízda COCOTTE MINUTE pokračuje i na jaře

V roce 2019 si připomínala a slavila nu-metalová špička Cocotte Minute 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Aktuálně kapela zažívá svoje nejplodnější období. Na podzimní turné dorazilo přes 4 000 fanoušků. Na jaře na tento úspěch skupina naváže původně neplánovaným prodloužením úspěšného tour, aby vyhověla opakovaným prosbám fanoušků a promotérů z měst, na které se na podzim nedostalo.

„Mise dokončena! 4000+ zCZEKOvanejch! Krásná epidemie! Šestnáct nařvanejch večírků s urvanou divou zvěří, kráskama, nějakou tou molekulou rumu a neskutečnou coco-atmosférou. Kdo byl ví, kdo nebyl, ať si koupí prkno a třískne se s ním přes xicht, že vo to přišel,“ pochvaluje si první polovinu úspěšného tažení naší zemí Zeller.


A vězte, že máte čeho litovat. Kapele to hraje jak nikdy předtím a posouvá koncertně svoje hity o level výše. Ať už díky nakažlivým riffům, úderným textům nebo charismatickému frontmanovi. To vše navíc bez zbytečných vizuálních efektů. Cocotti dokážou "sejmout" a naprosto si podmanit publikum jenom svojí energií. V pražském Paláci Akropolis byla atmosféra tak strhující, že Zellera to namotivovala k tomu, aby skočil z balkonu na ruce návštěvníků.

Svoji absenci v docházce ale můžete napravit a zajít na některých koncertů z jarní mise. „Hodně klubů se ozvalo, proč nemaj besídku tý naší chráněný dílny taky u nich. V plánu jsme to sice neměli, ale když už to umíme a Ing. playback s tim taky souhlasí, tak sme na to kejvli,“ komentuje přidání koncertů.

Po podzimní sérii, kdy si přizvali k sobě písničkáře Vojtaana, vsadí sami na sebe a vystoupí bez hosta. V nabitém devadesátiminutovém setlistu přehrají více než polovinu opěvovaného alba, ale nebudou chybět ani hity z posledních dvou kritikou opěvovaných počinů Rituál, kmen a srdce a kmen a Veď mě.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace