Nový Spark
venku od 2. října

MetalRadio.cz - nová metalová inspirace na webu

9. prosince tohoto roku začne vysílat nové metalové rádio MetalRadio.cz. Rádio slibuje kvalitní muziku, kterou konec konců z velké částí můžete ovlivnit vy sami díky odpočítávací aplikaci, která běží na webu rádia již od začátku listopadu. V rámci této aplikace můžete ohodnotit již zhruba kolem 150 písniček různých žánrů a kapel, přičemž každý den přibývá dalších 5 písniček k ohodnocení. Na základě výsledků hlasování si tak MetalRádio udělá přehled, jaká muzika je mezi dnešními metalisty nejvíce žádaná a tu se bude tudíž snažit hrát.

Rádio slibuje mnoho relací a v jedné z nich se dozvíme právě i výsledky tohoto hlasování. Zajímavostí je, že rádio bude mít 2 studia, jedno v Praze a to druhé zřejmě v Českých Budějovicích nebo Táboře. Z obou studií si budete moci poslechnout dohromady 6 moderátorů, nicméně konkurz je stále otevřený, a tak se můžete stát moderátorem třeba i Vy, přičemž není nutností bydlet blízko výše zmíněných měst. Rádio totiž slibuje rozšíření do více koutů ČR.

Rádio také nedávno vypustilo do světa svoji Facebookovou stránku https://www.facebook.com/MetalRadioCZ , kde naleznete všechny aktuální informace.

I přes všechny informace zůstává rádio jedna velká neznáma a teprve provoz prověří jeho kvality. Ještě jste nenavštívili odpočítávací aplikaci? Tak honem na www.metalradio.cz , kvalitní muzika čeká.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace