Nový Spark
venku od 1. února
Mick Mars končí s koncertováním. Nahradí ho v MÖTLEY CRÜE John 5?

Mick Mars končí s koncertováním. Nahradí ho v MÖTLEY CRÜE John 5?

Před pár dny přišla dobrá zpráva, když MÖTLEY CRÜE a DEF LEPPARD oznámili, že své stadionové turné příští rok přivezou i do Evropy. Návrat na starý kontinent však bude mít své „ale“.

Kytarista prvních jmenovaných Mick Mars totiž nepřijede. Ani do Evropy ani nikam jinam. Jedenasedmdesátiletý kytarista oznámil, že kvůli Bechtěrevově nemoci, která ho sužuje prakticky celý život, už nebude dál koncertovat, byť členem MÖTLEY CRÜE oficiálně dál zůstává.

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

„Mick Mars, spoluzakladatel a jedenačtyřicet let kytarista heavymetalové kapely MÖTLEY CRÜE, oznámil, že kvůli bolestivému onemocnění už není schopen dál koncertovat. Mick bude dál členem kapely, ale náročné cestování už nezvládá. Bechtěrev je nesmírně bolestivé a omezující degenerativní onemocnění, které postihuje páteř,“ stojí v oficiálním vyjádření Marsova managementu.

Kdo Marse v řadách MÖTLEY CRÜE nahradí, zatím zveřejněno nebylo, spekuluje se však, že by se úkolu mohl zhostit John 5, člen kapely Roba Zombieho a bývalý spoluhráč Marilyna Mansona. O jeho přátelských vazbách s kapelou se ví, navíc nedávno ho po boku Roba Zombieho zastoupil jeho původní kytarista Mike Riggs. Sám John 5 však zatím spekulace odmítá.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace