Nový Spark
venku od 1. července
Mr. Cool Lenny Kravitz vydává nové album a zahraje na finále Ligy mistrů

Mr. Cool Lenny Kravitz vydává nové album a zahraje na finále Ligy mistrů

Americký kytarista a zpěvák Lenny Kravitz vydává právě dnes dlouze očekávané album „Blue Electric Light“. Své dvanácté album představí v Česku na Colours of Ostrava a rovněž zahraje na finále Ligy mistrů.

NOVÉ ALBUM LENNYHO KRAVITZE SEŽENEŠ ZDE

Album „Blue Electric Light“ napsal Kravitz ve svém studiu na Bahamách a je to jeho nová nahrávka po pěti letech. Jako poslední singl vydal Lenny píseň „Paralyzed“, ke které vyjde brzy i videoklip. Čeští a slovenští fans jej mohou spatřit 19. července jakožto headlinera festivalu Colours of Ostrava.


Nadčasová. Výbušná. Romantická. Inspirativní. Jak jinak charakterizovat Lennyho novinku? Kolekce nových písní zdůrazňuje Kravitzovo mistrovství oduševnělého rock’n’rollu, který inspiruje miliony lidí po celém světě. Singl „Paralyzed“ prezentuje láskou opilý groove s náznaky psychedelie a silným bluesovým odérem. Kravitzův hlas řeže skrz zkreslený zvuk kytarového riffu, aby se ve věčném tématu vyznával o své paralýze způsobené absencí lásky. Prostě klasický Lenny Kravitz se vším všudy.

Živé inspirace proběhnou i 1. června na stadionu Wembley v Londýně, kde se Lenny představí v rámci zahajovacího ceremoniálu finále Ligy mistrů UEFA. Na podzim se pak na týden usídlí v Los Angeles, aby v rámci místní rezidence odehrál sérii koncertů.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
12.10. KISSIN'DYNAMITE
13.10. CRYSTAL VIPER, SAVAGE MASTER, METAL FACTORY, SURMA
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
17.10. NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
17.10. ELLENDE, GROZA, SERVANT
18.10. KAMELOT
19.10. STEVE N SEAGULS
20.10. STEVE N SEAGULS
21.10. NAXEN, ÄERA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace