Nový Spark
venku od 1. dubna
Muzikant, který byl spatřen na demonstraci u Kapitolu, se brání: „Natáčel jsem videoklip“

Muzikant, který byl spatřen na demonstraci u Kapitolu, se brání: „Natáčel jsem videoklip“

Zahraniční média minulý týden upozornila, že u budovy amerického Kapitolu byl 6. ledna během násilných nepokojů spatřen frontman americké metalové úderky KING 810 David Gunn. Muzikant následně vydal prohlášení.

Gunn potvrdil, že se v době protestů v blízkosti Kapitolu skutečně nacházel. Popřel ovšem, že by se zde vyskytoval za účelem podporování nepokojů. „Přiznávám, že na schodech Kapitolu jsem to skutečně já a natáčím náš další videoklip. Jsem zpěvák nejvíce nenáviděné kapely v Americe. Tak kde jinde bych byl? Musím vás ale zklamat, jelikož nejsem rasista, fanatik, homofob, sexista ani fašista, ani nic podobného. Nesnažil jsem se držet pod pokličkou, že jsem tam byl. Jak vidíte, před stovkou kamer nemám roušku, protože nedělám nic špatného. Už mě kontaktovala FBI a neexistuje jediná fotka nebo záběr, kde bych dělal bordel nebo byl vevnitř budovy. Nejsem tak hloupý, jak by mohl naznačovat můj účes.“


KING 810 z Michiganu fungují od roku 2007 a na svědomí mají čtyři studiové desky. Momentálně v sestavě figuruje pouze dvojice David Gunn a Eugene Gill. Skupina má za sebou řadu kontroverzí, včetně obvinění z násilností nebo nepovoleného držení zbraní.

Kvůli násilnostem v budově Kapitolu má oplétačky se zákonem kytarista ICED EARTH Jon Schaffer, jenž je momentálně ve vazbě a obviněn z šesti trestných činů.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LIVESTREAM KORN
01.05. LIVE STREAM DEVIN TOWNSEND
12.05. LIVE STREAM CRADLE OF FILTH
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace