Nový Spark
venku od 1. července
Nadílka od JUDAS PRIEST – venku je nové album, klip k titulní skladbě i lyric videa ke všem písním

Nadílka od JUDAS PRIEST – venku je nové album, klip k titulní skladbě i lyric videa ke všem písním

Legendární JUDAS PRIEST ví, co fanoušci chtějí! Nové album „Invincible Shield“ je od pátku 8. března venku a společně s ním je nám servírován i videoklip k titulní skladbě a rovnou i lyric videa ke všem čtrnácti písním na desce.

Album „Invincible Shield“ objednávejte na Sparkshopu!

Mezinárodní den žen se tento rok stal i mezinárodním dnem všech metalistů, kteří netrpělivě vyhlíželi nové album britských heavymetalových matadorů JUDAS PRIEST, nástupce desky „Firepower“ z roku 2018. Na oslavu vydání alba nám kapela navíc nadělila i klip k titulní písni „Invincible Shield“, v němž můžeme vidět, jak jsou všichni členové stále sehraní a plní energie. To nás může navnadit na jejich dvě blížící se vystoupení v Česku – 29. března zahrají společně s dalšími legendami žánru SAXON a URIAH HEEP v pražské O2 areně a v létě je uvidíme na festivalu Masters of Rock. Aby toho nebylo málo, JUDAS PRIEST navíc zveřejnili lyric videa ke všem čtrnácti písním na albu. Tomu se říká svátek metalu!

A pokud chcete oslavovat ještě víc, kupujte nové číslo Sparku, v němž najdete rozhovor i recenzi nové desky, která dopadla jak jinak než na výbornou!


Všechna lyric videa najdete na Youtube.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.12. FREEDOM CALL, DRAGONY
06.12. FREEDOM CALL, DRAGONY
11.12. KREATOR, ANTHRAX, TESTAMENT
12.12. FIT FOR AN AUTOPSY, SYLOSIS, DARKEST HOUR, HERIOT
14.12. TARJA
15.12. TARJA
16.12. TARJA
18.12. TARJA
19.12. TARJA
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace