Nový Spark
venku od 1. března
NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

Italští metaloví komici NANOWAR OF STEEL jsou připraveni rok a půl po fošně „Italian Folk Metal“ vydat další kolekci nakažlivě zábavných pecek nazvanou „Dislike to False Metal“. A že to bude opět prča, naznačuje už první zveřejněný song, respektive pohled na seznam skladeb.

Tou první vlaštovkou je „Winterstorm in the Night“ o prokletí všech vlasáčů jménem lupy, v níž si zazpívala taky Madeleine Liljestam od švédských symfoniků ELEINE. „Poté, co jsme si v posledním singlu ,Podpaždí nesmrtelných‘ posvítili na největší z problémů metalistů, pokračujeme v sáze o metalové a osobní hygieně kouskem zabývajícím se další z jejich nočních můr: lupami. Náš zpěvák Mr. Baffo se s nimi potýkal, než našel řešení, tak doufáme, že se budete řídit jeho radami!“

Z dalších tracků nepochybně budou stát za vypíchnutí „Chupacabra Cadabra“, „Dimmu Boogie“ nebo „Pasadena 1994“ s hostujícím Joakimem Brodénem ze SABATON. Skladba je to pochopitelně bitevní, ačkoliv v jiném smyslu, než jsme u vrchního tankisty zvyklí. Ve čtyřiadevadesátém roce v kalifornské Pasadeně totiž sice došlo k lítému boji, ale na fotbalovém pažitu. Itálie tehdy ve finále Mistrovství světa po bezgólové remíze podlehla Brazílii v penaltovém rozstřelu.

„Naše nové album je projevem digitálního rozhořčení vůči všemu, co není tak metalové, jak bychom si přáli. Stárneme a pomalu se z nás stávají metaloví zaprděnci, kteří vyřvávají na sítích, dislajkují, unfollowují a staví se proti veškerému falešnému metalu. I když je naše album plné nemetalových vlivů jako je swing nebo BACKSTREET BOYS, páteř naší hudby pořád tvoří čistá nerezová ocel,“ říkají k novému materiálu, který vyjde 10. března, NANOWAR.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
13.05. THE MISSION
13.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
14.05. THE MISSION
14.05. MANESKIN
15.05. W.A.S.P.
18.05. YES
19.05. OZZY OSBOURNE
20.05. UNCLE ACID & THE DEADBEATS, BLOOD CEREMONY, GAUPA
24.05. ROGER WATERS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace