Nový Spark
venku od 1. července
NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

NANOWAR OF STEEL vyhlašují boj falešnému metalu! A lupám!

Italští metaloví komici NANOWAR OF STEEL jsou připraveni rok a půl po fošně „Italian Folk Metal“ vydat další kolekci nakažlivě zábavných pecek nazvanou „Dislike to False Metal“. A že to bude opět prča, naznačuje už první zveřejněný song, respektive pohled na seznam skladeb.

Tou první vlaštovkou je „Winterstorm in the Night“ o prokletí všech vlasáčů jménem lupy, v níž si zazpívala taky Madeleine Liljestam od švédských symfoniků ELEINE. „Poté, co jsme si v posledním singlu ,Podpaždí nesmrtelných‘ posvítili na největší z problémů metalistů, pokračujeme v sáze o metalové a osobní hygieně kouskem zabývajícím se další z jejich nočních můr: lupami. Náš zpěvák Mr. Baffo se s nimi potýkal, než našel řešení, tak doufáme, že se budete řídit jeho radami!“

Z dalších tracků nepochybně budou stát za vypíchnutí „Chupacabra Cadabra“, „Dimmu Boogie“ nebo „Pasadena 1994“ s hostujícím Joakimem Brodénem ze SABATON. Skladba je to pochopitelně bitevní, ačkoliv v jiném smyslu, než jsme u vrchního tankisty zvyklí. Ve čtyřiadevadesátém roce v kalifornské Pasadeně totiž sice došlo k lítému boji, ale na fotbalovém pažitu. Itálie tehdy ve finále Mistrovství světa po bezgólové remíze podlehla Brazílii v penaltovém rozstřelu.

„Naše nové album je projevem digitálního rozhořčení vůči všemu, co není tak metalové, jak bychom si přáli. Stárneme a pomalu se z nás stávají metaloví zaprděnci, kteří vyřvávají na sítích, dislajkují, unfollowují a staví se proti veškerému falešnému metalu. I když je naše album plné nemetalových vlivů jako je swing nebo BACKSTREET BOYS, páteř naší hudby pořád tvoří čistá nerezová ocel,“ říkají k novému materiálu, který vyjde 10. března, NANOWAR.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
18.08. MISERY SIGNALS, RENOUNCED
20.08. ARKONA (RUS), VELESAR
22.08. BORN OF OSIRIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace