Nový Spark
venku od 31. července
Nechte se pozvat na The Legends Rock Fest, Hořice 2014

Nechte se pozvat na The Legends Rock Fest, Hořice 2014

Pokud si již dnes plánujete program letní hudební festivalové sezóny, rozhodně si v kalendáři zakroužkujte třetí červencový víkend! Konkrétně datum 18. – 20. července 2014.

Třetí ročník festivalu, na kterém se představí legendární kapely zlaté hudební éry ,,v konfrontaci“ s odhodlaným, energickým a nastupujícím mládím, se opět uskuteční v osvědčeném prostředí areálu u Masarykovy věže samostatnosti v Hořicích v Podkrkonoší, uprostřed legendárního okruhu 300 Zatáček Gustava Havla.

V průběhu dvoudenního programu, který je do třetice, něco jako ,,The best of“, výběrem toho nejlepšího, se představí 16 kapel. Z hudebních legend budou zastoupeny ARAKAIN – 31 let, Miloš DODO Doležal (exVitacit), PUMPA – 32 let, ORIENT – 50 let! Jistě zdatně jim budou konkurovat kapely relativně mladé, mezi které patří česko-německá formace BITCH and CHIPS, liberecká parta NOBODY KNOWS, či BLUE ROCKET z Teplic. V silném ženském zastoupení se představí dívčí kapely The Agony, K2, dále zpěvačka Jane Razor se svojí kapelou JANESESSION (SK), či Monika Mondi Andělová za bicími v kapele EPITAF. Oproti tomu srdce mnoha dívek jistě povznese KAMIL STŘIHAVKA v doprovodu LEADERS. Atmosféra bude nepochybně gradovat i u současných rockových hvězd kapel ŠKWOR, DYMYTRY, DEBUSTROL či v regionu velmi populárního KOMUNÁLU.

Jako součást doprovodného programu nebude chybět populární divácká soutěž o nejúspěšnější kapelu, po každém vystoupení nezbytná autogramiáda a další doprovodný program. Například soutěž o nejlepší rock make up, možnost slanění z 30 metrového jeřábu, ukázka vozidel Cabrio klubu ČR, připravuje se celá řada dalších novinek.

Vstupenky za zvýhodněné ceny je možné si zajistit již dnes. Můžete si je zakoupit v předprodeji v celorepublikové síti TICKETPRO za 390,- Kč do 1. dubna či za 420,- Kč do 1. července 2014. Vstupenku si můžete zakoupit i přímo na místě za 490,- Kč. Ceny vstupenek na jednotlivé dny budou ještě upřesněny. Prvních 100 účastníků, kteří se prokážou na pokladně vstupenkou z předprodeje TICKETPRO, obdrží jako dárek festivalové tričko, každý účastník se vstupenkou z předprodeje pak dostane „pamětní“ látkový ID pásek. Připraveno je opět velké množství parkovacích míst a stanové městečko - ZDARMA.

Kultovní místo u Masarykovy věže samostatnosti s výhledem na celé Podkrkonoší poskytuje pestrý výběr ubytovacích kapacit, sociální a dopravní zázemí. Na místě bude zajištěno občerstvení, stánkový prodej a další služby, které jsou k plné spokojenosti návštěvníků kapacitně a kvalitou prověřené zkušenostmi předchozích ročníků.

Návštěvníky ze vzdálenějších míst bezpochyby překvapí nádherná příroda zdejšího regionu. Blízkost unikátního koupaliště a přírodních lázní Dachovy. Možnost vyhlídky z Masarykovy věže samostatnosti. Příležitost k projížďce či procházce po nedávno vybudované cyklostezce, která je přivede až k  sochařskému parku na vrchu Sv. Gottharda, k lomu U svatého Josefa nebo k již zmíněným lázním Dachovy, s řadou možností pro pěší, cyklo a lesní turistiku a další příležitosti pro celovíkendové aktivity pro jednotlivce i rodiny.

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce: www.thelegendsrockfest.cz

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
A co FAKKER!?