Nový Spark
venku od 1. července
Necro Metal Pilgrims 2024: metal, pivo a skvělá atmosféra

Necro Metal Pilgrims 2024: metal, pivo a skvělá atmosféra

Sami organizátoři festivalu Necro Metal Pilgrims se již ztrácejí v počtu proběhlých ročníků, avšak jejich odhodlání přinést fanouškům nezapomenutelný zážitek z metalového světa zůstává neotřesitelný. Každý nový ročník má ambici překonat ten uplynulý a ani letos tomu nebude jinak. Navíc vše v nových prostorách ostravského klubu Barrák. Festival přináší návštěvníkům nejen tradiční benefity, jako je welcome drink a skvělé kapely, ale i speciálně uvařené pivo pro tuto akci.

Již tradiční ostravský klubový festival si stále zakládá na podpoře začínajících kapel, a tak se na scéně objevují mladíčci VENIT MORTEM prezentující atmosferický black metal. Ostřílenější NOMURA, ve které si zpěvák z VENIT MORTEM střihne dvojroli, pak přináší moderní metal řádně okořeněný hutným groove. Pořádný thrash metalový rychlík se následně rozjede v podání REFORE, která v únoru vydala luxusní novou desku „Illusion Of Existence“ (koupíš na Sparkshopu ) pod vydavatelstvím Smile Music. Do kotle přiloží i již legendy české thrashové scény EXORCIZPHOBIA. Ta byla s novým albem „Spiritual Exodus“ nominována na ceny Anděl. Masakrálních 20 let na scéně oslaví ve své domovině i stálice naší metalové scény NAHUM, která vše rozebere na molekuly svým úderným death thrashem. Vrcholem večera bude bezesporu death metalový nářez v podání legendárních TORTHARRY.

S vědomím, že většina kapel má či brzy vydá čerstvý materiál, se nabízí návštěvníkům jedinečná příležitost stát se jedněmi z prvních, kdo si novinky vychutnají naživo. Necro Metal Pilgrims jako vždy slibuje skvělý hudební zážitek, který zanechá dlouhotrvající stopu v srdcích všech milovníků metalové scény.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.09. OVERKILL
10.09. MIDNIGHT DANGER
14.09. THE HU
16.09. NYTT LAND
17.09. ILLDISPOSED, DEFACING GOD, PERSECUTOR
20.09. ORPHANED LAND, SCIENCE OF DISORDER
21.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. SATAN, HAUNT, HELL FIRE
26.09. PRAŽSKÝ VÝBĚR
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace