Nový Spark
venku od 2. května
Nejen MEGADETH je člověk živ, FIRSTBORNE vydávají další muziku

Nejen MEGADETH je člověk živ, FIRSTBORNE vydávají další muziku

Zatímco metalový svět vstřebává před pár dny vydanou novinku MEGADETH „The Sick, the Dying… and the Dead!“, baskytaristovi Jamesi LoMenzovi vychází v těchto dnech ještě jeden projekt. S dalším muzikantem spjatým se slavnou značkou, bubeníkem Chrisem Adlerem, pouštějí do světa čerstvé skladby pod hlavičkou FIRSTBORNE. V jejich sestavě je doplňuje kytarový shredder Hugh Myrone a indický zpěvák Girish Pradhan, který své GIRISH AND THE CHRONICLES postupně začíná dostávat do širšího povědomí.

Dvojice nových skladeb dokládá, jak moc je kapela schopná se stylově rozkročit. Zatímco „Bad Things“ je divoká instrumentální metalová jízda, v odlehčeném rockovém kousku „One of a Kind“ vyniká právě Pradhan.

„Žádné vydavatelství, žádní manažeři, žádní bohové, žádní vládci,“ říká ke tvůrčí svobodě kapely Myrone s tím, že v zásobě mají pánové dost materiálu, aby mohli v budoucnu vydávat novou muziku tempem každý měsíc – nová skladba.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace