Nový Spark
venku od 1. července
Nejlepší písně pro hraní v kasinu

Nejlepší písně pro hraní v kasinu

Ne každý z nás se dokáže plně soustředit na hru ve chvíli, kdy jeho sluchové ústrojí musí pojmout zvukové informace ze širokého okolí. A nezáleží na tom, zda navštěvujete kamenné české kasino , nebo hrajete v jeho online verzi, divné zvuky zkrátka mohou obtěžovat a přinést poruchy soustředění naprosto komukoliv. Pojďme se nyní zaměřit na doporučený playlist k tomu, aby se vám v kasinu dobře hrálo a aby vám třeba skladby přinesly i pořádný kus štěstí do vaší peněženky.

Nejprve je důležité, abyste si uvědomili, jaké písně se vám líbí a co rádi posloucháte. Abyste se dostali na příjemnou „vlnu“ při hraní, měli byste si dopřát melodie, které se vám až v první řadě líbí a při kterých se cítíte dobře. Nezáleží tedy na tom, zda holdujete rapu, hip hopu, pořádně se vyřádíte u metalu anebo vám úsměv na tváři vykouzlí píseň od Madonny či snad Karla Gotta. Libé zvuky a písně jsou pro každého definicí něčeho naprosto odlišného, proto byste měli poslouchat zkrátka to, co se vám líbí. Pokud ale již nevíte kudy kam a všechny skladby máte na streamovacích platformách oposlouchané, jako v časech, kdy jste měli nárok na jednu kazetu do vašeho magneťáku, představím vám tutovky, které potěší snad každého.

Tématicky nemůžeme začít nikde jinde, než u Elvise Presleyho a jeho skladby Viva Las Vegas. Tato píseň opěvující hazard v tomto tajemném, blikajícím, a taktéž hříšném městě uprostřed pouště, spatřila světlo světa již v roce 1964 ve stejnojmenném muzikálu. Pohodová skladba vám na tváři vytvoří úsměv od ucha k uchu a pokud si při poslechu skladby začnete pobrukovat nebo snad dokonce tancovat, nemusíte věšet hlavu – nejste rozhodně první. A kdo ví, třeba se na vás usměje i kus štěstí, když už se zpívá o tom Vegas. Tématická je i píseň od coutry zpěváka Kennyho Rogerse, která nese název The Gambler. Text vypráví o hráči, který tráví hodiny u stolu s karetními hrami a pořádně si je užívá, nicméně by neměl zapomínat na to, že je vždy důležité vědět, kdy přestat hrát. Můžete se tak touto písní nechat inspirovat a zaposlouchat se do jejich příjemných rytmů.

Pro milovníky pokeru nemůžeme opomenout ani druhou singlovou skladbu Poker Face od známé americké zpěvačky, Lady Gaga. Ta sama ve videoklipu poker hraje, a když si uvědomíme, že to je již 15 let od chvíle, kdy skladba vyšla, můžeme se pousmát nad tím, jak mladí a neklidní jsme tehdy byli. U karetních her ale ještě zůstaneme, známá britská skupina The Clast nazpívala píseň o karetnímu podvodníkovi, The Card Cheat. Při hraní se touto písní ale raději neinspirujte, nebo budete riskovat to, že vás brzy vyvede ochranka.

Ale ani milovníci tvrdší hudby nepřijdou zkrátka, skupina Motörhead nazpívala píseň Ace of Spades o tom, že když hrajete hazard, zkrátka nezáleží na tom, zda vyhrajete či prohrajete, ale důležité na tom je, že si to užíváte. Vždy byste si ale měli pamatovat to, že je důležité hrát zodpovědně, abyste neprodělali kalhoty, stejně jako hrdina této skladby. Pokud se chcete nadále nechat inspirovat kvalitním výběrem hudby, doporučujeme vám přečíst si magazín Rolling Stone, kde se dozvíte o 500 nejlepších písních, které právě tento hudební magazín Rolling Stone vyhodnotil jako ty nejlepší, které si lidstvo za poslední století mohlo poslechnout.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
22.09. VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI
22.09. SATAN, HAUNT, HELL FIRE
26.09. PRAŽSKÝ VÝBĚR
28.09. COLD YEARS
30.09. GHOSTKID
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
01.10. BATUSHKA, VLTIMAS, GOD DETHRONED
03.10. VOYAGER
09.10. KALANDRA, LILI REFRAIN
10.10. SONATA ARCTICA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace