Nový Spark
venku od 1. prosince
Nejšílenější předělávky SLIPKNOT: od banja k tanku

Nejšílenější předělávky SLIPKNOT: od banja k tanku

Že jsou SLIPKNOT těžce nepředvídatelná cháska, ví špunti už v prenatálním věku. Občas se ale na internetu objeví video, které je šílené i na jejich poměry. Vybrali jsme čtyři nejzábavnější.

Píšťalka nebo tank?
Příkladem je cover „Duality“ z roku 2017. Přestože se snaží tvářit akusticky, není to tak úplně pravda. Elektrickou kytaru sice nahradila elektroakustická kytara , požadovanou tvrdost navrátil brutální lesní roh či zabijácká píšťalka... A ty dětské bicí! Svoji trochou do mlýna přispěla například maskovaná žába, roztomilý klaun ne nepodobný Shawnu Crahanovi anebo týpek, který v některých chvílích lehce připomíná našeho ex-prezidenta Václava Klause. Tenhle bizárek nemá na svědomí nikdo jiný než oblíbený showman Leo Moracchioli. S chutí do toho!


I další předělávka se těžko chápe, ale je to, jak to je! Jako hudební nástroj může posloužit i skutečný tank. Nevěříte? My asi taky ne... Světem v posledních měsících letěla videa, kde týpek zvaný Gun Drummer předělal světoznámé metalové pecky, ale namísto bicích střílel zbraněmi do rytmu. Už to zní dost šíleně. Předělávku songu „People=Shit“ od SLIPKNOT ale vzal ještě dál, jako doprovod střílí z TANKU. Dokážete si to představit? Kde sakra bere prachy na munici? A z tanku nepálí pouze rakety, využívá i jeho kulomet. Kam nás ta karanténní nuda zavedla.


Kočka leze dírou
SLIPKNOT, kočičky, pejskové a dírou v ohrádce nám proskočila ještě další řada metalových zvířátek. Něco tak bizarního jste ještě neviděli. Němé tváře to rozhodně nejsou. Tenhle talentovaný zvířetník si s pekelnou zběsilostí ujíždí na právě SLIPKNOT. Výsledek je takřka geniální. Pokud se tedy zrovna neválíte smíchy pod stolem, zkuste pouvažovat, zdali ve vašem milovaném domácím mazlíčkovi nedřímá doposud neobjevený muzikální talent. Třeba je vaše akvarijní rybička nový Jimi Hendrix!

https://youtu.be/KmxVfcpOtM8?t=5

Jak by to asi vypadalo, kdyby Pennywise nelákal děcka do kanálů na papírovou loďku nebo červený balónek, ale vytasil by bubny? A co teprve kdyby do nich začal bušit v rytmu SLIPKNOT? No neříkejte, že byste za ním nevlezli. Hororový idol, tančící klaun Pennywise z pera Stephena Kinga, mlátící do bubnů v „Devil In I“ je všech bubeníků král! Pod maskou se skrývá youtuber s přezdívkou Adêtue, o kterém v budoucnu zajisté ještě uslyšíme! Možná až se Shawn rozhodne pro důchod?

Sponzorovaný článek

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace