Nový Spark
venku od 1. září
Největší naděje klubové scény se představí na Bandzone Showcase

Největší naděje klubové scény se představí na Bandzone Showcase

Showcase je hudební formát, jehož smyslem je představit mladé talentované interprety a kapely lidem z branže, kteří je mohou v jejich cestě za úspěchem posunout dál. V zahraničí jde o poměrně běžný koncept, který využívají především hudební vydavatelství a bookingové agentury k tomu, aby médiím ukázaly své nové koně. Někdy mohou za podobnou akcí stát i subjekty, které se snaží pomáhat hudební scéně a sami o sobě s žádnou z kapel přímo nespolupracují. Mají ale dobré kontakty a dokáží muzikanty propojit se správnými lidmi hned na začátku jejich kariéry.

U nás může být takovým odrazovým můstkem pro kapely Bandzone Showcase. Letošní ročník se uskuteční 7. prosince 2012 v pražském Rock Café. Na jednom podiu se během čtyř hodin vystřídá osm nejzajímavějších doposud neobjevených kapel české klubové scény dle serveru Bandzone.cz.

V minulosti Showcase pomohl kapelám The Pooh, kteří si následně zahráli na pražské zastávce punk-rockových Green Day nebo Hentai Corporation, kteří vystoupili jako host na koncertě kytaristy Slashe. Další kapely, kterým Bandzone Showcase otevřel dveře do české klubové i festivalové scény, jsou například Bags, Momma Knows Best, Dirty Blondes, Segment, Wild Tides nebo Killerpanda.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace